dr n. med. Ryszard Issakiewicz

Endokrynolog

Specjalista Endokrynolog z II Stopniem Specjalizacji, Specjalista Chorób Wewnętrznych. W roku 1992 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.
Absolwent I Wydziału ...

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Endokrynologii i Terapii Izotopowej oraz Przyklinicznej Poradni Endokrynologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego. Wieloletni kierownik specjalizacji lekarskich w zakresie endokrynologii i autor pytań testowych do egzaminów specjalizacyjnych z zakre...

ZAWDZIĘCZAM TEMU CZŁOWIEKOWI ŻYCIE!!!!!! Trudno jest wyprowadzić człowieka z szoku hormonalnego przy przekroczeniu 7 krotnej normy. Dzięki doktorowi żyję już 19 lat od momentu kiedy mnie uratował.

Leczę się u p. doktora od kilkunastu lat - przeprowadził mnie przez 3 ciąże po usunięciu tarczycy. Wyjaśnia badania, procedury. Świetnie ustawia hormony tarczycy. Pierwsza wizyta bardzo szczegółowy wywiad - pamiętam, ponad godzinę (ależ się naczekali inni pacjenci!!!! nic dziwnego, że potem narzekają) a teraz to tylko kontrole - hormony, badanie czy nie ma zmian w miejscu tarczycy (została usunięta jodem radioaktywnym). Zwraca uwagę na inne badania niż hormony - dużo dowiedziałam się o tym, co można wyczytać z morfologii krwi. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Wizyty u pana doktora trwają chwilę, a mimo to rzadko kiedy wchodzi się do gabinetu punktualnie, zawsze są opóźnienia. Leczę się a raczej chodzę do pana R.I. od 3,5 roku. Zaczęłam do niego chodzić rok po operacji tarczycy. Ani razu nie zlecił USG ani badań FT3, FT4. Zleca TSH co pół roku i jak przychodzę z wynikami przepisuje hormony. Nie interesują go dolegliwości pacjenta, każde moje zdanie zbywa stwierdzeniem, że to na pewno nie od tarczycy, że to nieważne bo i tak nie ma pani tarczycy itp. Chodziłam tam po hormony szukając w międzyczasie innego lekarza. Z polecenia znalazłam i za tydzień idę z pierwszą wizytą. Panu doktorowi dziękuję

Kompetentny, ale mało komunikatywny; gburowaty. Pacjent niczego się nie jest w stanie dowiedzieć się na temat swojego zdrowia; na podstawowe pytania reaguje rozdrażnieniem - pacjent właściwie mu nie przeszkadza w stawianiu pieczątek :)