lekarz Ryszard Jadach

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Poświeca dużo czasu pacjentowi. Opanowany i sympatyczny.

najleprzy lekarz z jakim sie spotkalam.wizyta trwa srednio 1 godz.w tym czasie pan doktor dokladnie zajmuje sie chorym pacjentem.dzieci bardzo go lubia isie nie boja.diagnozy stawia trafne a leczenie jest skuteczne.

Niesamowicie ciepły człowiek a do tego kompetentny i zrównoważony lekarz. Ma doskonałe podejście do dzieci i świetnie uspokaja zdenerwowanych rodziców. Nie bagatelizuje objawów ale i nie leczy na siłę. Jest po prostu fachowcem. Polecam gorąco każdemu rodzicowi z chorym maluszkiem.

Doświadczony i fachowy pediatra i lekarz rodzinny - najlepszy wśród lekarzy z jakimi mięliśmy kontakt.Polecam

Pan Doktor był u naszego synka z wizytą domową w niedzielę, Wzbudza w pełni zaufanie, ma świetne podejście do dzieci. Jest doświadczonym lekarzem. Polecam!