lekarz Ryszard Janda

Neurolog

2,6
2,6

Zdecydowanie nie polecam. Jestem wściekła że takie osoby jak ten Pan leczą ludzi, dr opryskliwy, nie tłumaczy pacjentowi choroby, lekceważy problem, totalnie nieuprzejmy. Osobiście u niego nie byłam, ale była u tego Pana moja mama i pisze to w jej imieniu. Mama bardzo stresowała się wizytą, ponieważ wynikami badań, zgłosiła się z nimi do wyżej wymienionego doktora. Pan Doktor nie zajrzał nawet do płyty z wynikami rezonansu magnetycznego, po opisie uznał że jest ok i kontrola za rok czy oponiak nie rośnie. Nie udzielił jej żadnych informacji, nawet kiedy pytała to ją zbywał. Jakby umiała to zrobić, napewno jeszcze dokładniej i negatywnie opisała by doktora... Ale do sedna. Mama dzisiaj miała wizytę u innego neurologa, okazuje się że gdyby poczekała ten rok to straciła by wzrok, ponieważ jest to zlokalizowane bardzo blisko nerwów wzrokowych. Doktor Janda zbagatelizował guz, który przez ten czas mógłby tak dużo urosnąć i narobić nieodwracalnych szkód...
Naszym zdaniem ten Pan nadaje się tylko do wypisywania recept, ale pytanie czy i w tej kwestii nie zawiedzie i nie przepisze komuś błędnie leku..
Nie polecam.

Witam. Pana doktora miałem przyjemność poznać podczas pobytu w szpitalu na oddziale neurologii. Na zadane pytania dotyczące choroby zawsze otrzymywałem pełną odpowiedź. Konkretny i rzeczowy gość, choć czasem bardzo zabiegany, ale kto w tym kraju nie jest zabiegany :-) Czasem zbyt bezpośredni , nie przebiera w słowach , ale to nawyk typowo wojskowy . Dla mnie może nawet bluzgać, byleby był fachowcem w swojej dziedzinie. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka :-)

PODŁOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC... Jak można wystawiac tak krzywdzące opinię tak niesamowicie dobremu specjaliście... dzięki doktorowi żyję... w 100% godny polecenia... jego sposób bycia nie jest tuzinkowy, ale jako fachowiec jest niesamowity...POLECAM

Pan Doktor jest wyjątkowym, przyzwoitym człowiekiem i trzeba go pokochać takim jakim jest. Przez 4 lata opiekuje się mną bardzo rzetelnie. Mam nawracający niedowład lewostronny. Jestem pod stałą opieką Pana Doktora, który jest doskonałym diagnostą, doba o odpowiedni dobór leków i moją rehabilitacje. Zawszę mogę na niego liczyć i dzięki niemu jeszcze nie chodzę o lasce. Małgorzata Puzyrewska

Małgorzata Puzyrewska

cham,który przeklina podczas rozmowy mam nadzieje ze ktoś zrobi z nim porzadek

cham,który przeklina podczas rozmowy mam nadzieje ze ktoś zrobi z nim porzadek

Odradzam. Po przyjęciu mnie na oddział na Szaserów (skierowanie od innego lekarza)zobaczył wcześniejsze wyniki i bez jakiegokolwiek badania wypisał mnie po 2 godzinach do domu; używał niestosownych określeń pod adresem znajomego mu lekarza, który mnie tam skierował; spuścił z tonu, kiedy ostrzegłam, że jeśli nie zmieni podejścia to zgłoszę sprawę do rzecznika praw pacjenta. Serdecznie odradzam!!!!

Brak czasu dla pacjenta, kompletnie mnie olał.

Brak czasu dla pacjenta, kompletnie mnie olał.

jestem w 8 miesiącu ciąży, mam padaczkę, skończyły mi sie leki, na wizycie poprostu mnie olał, wyszłam bez recepty

Doskonała wiedz,fachowość i wiele innych zalet.Mam njemal stały kontakt od 2 miesięcy.Szkoda tylko,ze jest taki zabiegany.T.J