ja u Pana doktora prowadziłam dwie ciąże, obie bez powikłań, zakończyły się porodem siłami natury, bardzo dziękuję za wspaniałą opieką, czystość i poczucie bezpieczeństwa. polecam klinikę!

Ja rodziłam moje pierwsze dziecko u pana doktora, jestem bardzo zadwolona! Super dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie!

Trafiłam do Pana Doktora z niepokojącymi plamieniami w środku cyklu miesięcznego, bardzo mnie to przeraziło, chciałam udać sie do prawdziwego specjalisty, balam sie zaufac lekarzowi na nfz to bylo dla mnie zbyt wazne. pan doktor zajal sie mna bardzo cieplo i profesjonalnie, okazalo sie ze to suchosc pochwy i niestety po stosunku podrazniona blona zaczynala reagowac na brak wystarczajacego sluzu... Jestem juz po odpowiednim zabiegu i moge normalnie funkcjonowac. polacem i dziekuje!

Pan Doktor to wspaniałyy specjalista, serdecznie polecam zarówno do prowadzenia ciąży, jak i do kontorlnych wizyt ginekologicznych :)

To bardzo uprzejmy i doswiadczony specjalista, oczywiście wizyta jest prywatna, wiec trzea liczyc się z kosztami, ale cała obsluga kliniki oraz dbanie o czystość jest na najwyzszym poziomie. Jezeli ktos ma sie decydowac na prywatną opiekę w ciązy to warto wlasnie u pana dokatora.

Dopiero niedawno trafiłam do doktora Jankowskiego, moja ciąża była zagrożona, dzieciątko zawinęło się pępowiną i obawialiśmy się najgorszego. Znajoma poleciła mi pana doktora, jego fachowa pomoc i ogromna wiedza oraz doświadczenie pozwoliły na to,abym urodziła zdrowego silnego synka!

Od lat mam problemy hormonalne dopiero dr Jankowski pomógł mi wszystko uregulować i dzięki temu zaszłam w ciążę co od zawsze bylo moim marzeniem. Teraz z maleństwem chodzimy na regularne wizyty do pana doktora a już za 2 miesiącę rodzę w jego klinice.

U doktora Jankowskiego prowadziłam ciążę ja, i moje dwie siostry. U jednej na początku pomógł znaleźć przyczynę problemu z zajściem w ciążę- polip a jej poprzedni ginekolog to zlekceważył. To świetny specjalista godny polecenia.

To najlepszy specjalista na jakiego do tej pory trafiłam a już naprawdę byłam u wielu. Usunął mi polipa, wyleczył też wiele infekcji intymnych a teraz prowadzi moją ciążę. Ufam mu w 100%.

Specjalista od spraw beznadziejnych ;) Dwa lata starałam się zajść w ciążę i dopiero pod jego opieką to się udało. Bardzo dziękuję Panie doktorze!