Miły, przyjemny i zawsze pomocny lekarz. Przyjmuje prywatnie więc trzeba liczyć się z jakimiś wydatkami, ale moim zdaniem dużo bardziej warto iść prywatnie niż szukać i szukać dobrego lekarza na nfz. Dobrze wydane pieniądze.

Zmniejszałam wargi sromowe u tego lekarza. Ode mnie mocne 10/10 bo poważnie nie mam do czego się przyczepić nawet gdybym bardzo chciała

Pan doktor odbierał mój pierwszy poród. Byłam bardzo zestresowana - jak każda świezo upieczona mama. On zajął się mną kompleksowo i sprawił, że cały poród przebiegł pomyślnie i z dużo mniejszym zdenerwowaniemmm :)

Doktor przeprowadził u mnie labioplastykę. Polecam każdej kobiecie, która ma problem z akceptacją spraw tam na dole. Warto postawić na zmiany. Dzisiaj czuję się w końcu piękna i kompletna :)

Od początku akceptował moje fanaberie i ze spokojem tłumaczył każdą najdrobniejszą sprawę. I tak Pan doktor wytrzymał ze mną całe 9 miesięcy mojej ciąży, a później i dłużej bo prowadzi mnie teraz jako lekarz :)

Najpierw usuwał mi polipa - to było rok temu, a pozniej zostal moim ginekologiem "od spraw zwyklych i standardowych" ;) Bardzo polecam. Jest mily, profesjonalny, wyrozumialy.

To chyba lekarz, który najlepiej wytłumaczył mi kwestie leczenia i tego co mi dolega. Zawsze czulam się jakaś niedoinformowana, a z nim jest zupełnie inaczej :)

Rodziłam w klinice u dr Jankowskiego. Znalazłam dużo pozytywnych opinii w internecie i to jakoś zachęciło mnie. Okazało się, że na prawdę było warto! Polecam!

U mnie trafiło na nietrzymanie moczu. Straszny problem - nikomu nie polecam i nikomu nie życzę - nawet najgorszemu wrogowi. Przeszłąm lasero-terapię u doktora Jankowskiego i dziś od nowa cieszę się życiem <3

Od dwóch lat starałam się zajść w ciążę. Zmieniałam lekarzy po kilka razy i wciąż efektów było zero. Później trafiłam do doktora Jankowskiego i dziś cieszę się moją małą, która ma już rok :)