Usuwałam polipa na macicy u Pana doktora. Byłam bardzo zadowolona. Klinika, w której przyjmuje jest bardzo profesjonalna, a on sam ciepły i pełen zrozumienia.

Swietny lekarz, mega specjalista, super czlowiek. Bardzo chwalę sobie wizyty u niego, juz przy pierwszej czulam, ze to odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu, ktory pomoze mi pozbyc sie bolednych miesiaczek. Tak bylo! :)

Wszystko w porządku, bez żadnych zastrzeżeń. Lekarz miły i profesjonalny, ceny ma w porzadku, takie standardowe jak na krakow, także polecam.

Do doktora Jankowskiego chodzę ja i moja koleżanka. Pomógł mi początkowo z problemem nietrzymania moczu, a potem już chodziłam na standardowe kontrole. I ja i moja koleżanka jestesmy zadowolone, wiec dodaje opinie za nas dwie.

Miałam bardzo duże problemy z zajściem w ciążę, a dzięki terapii hormonalnej dobranej przez tego lekarza mam dzisiaj dziecko. 5/5

Usuwałam mięśniaka u Pana doktora i byłam bardzo zadowolona z poziomu całego zabiegu. Lekarz był miły, wszystko dokładnie wytłumaczył, a całość przeszłam bezboleśnie.

Usuwałam mięśniaka u Pana doktora i byłam bardzo zadowolona z poziomu całego zabiegu. Lekarz był miły, wszystko dokładnie wytłumaczył, a całość przeszłam bezboleśnie.

Bardzo profesjonalny i mega w porządku lekarz. Chodzę do niego już 2 lata, zawsze ma dobre terminy, a wizyta u niego to przyjemność.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził już dwie moje ciąże. Trzeciej nie planuję, ale kto wie. Może spotkamy się jeszcze przy tej okazji ;)

Bardzo mily i profesjonalny lekarz. Prowadził moją ciążę. Całość odbyła się bez żadnych komplikacji. Byłam bardzo zadowolona. Polecam :)

W Feminie robiłam u tego lekarza mastektomię. Początkowo byłam przerażona całym zabiegiem, wszystko zakończyło się ok. To bardzo miły Pan z dobrym podejściem do pacjentów :)