lekarz Ryszard Janulewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem!!!!Lekceważy objawy,dziecko w poważnym stanie odesłał z kwitkiem.Całe szczęście,że zdążyłam z dzieckiem do innego lekarza.Szczerze NIE POLECAM!!!!

Najlepszy lekarz, u jakiego kiedykolwiek się leczyłem. Zna się na swojej pracy, ma dobre podejście do pacjenta. Jest to osoba godna polecenia.

Konkretny, zawsze trafna diagnoza, nie wypisuje od razu antybiotyku. Odwiedziłam wielu specjalistów w Świdnicy i w mojej opinii jest w czołówce. Ma podejście do dzieci, a to też ważne. Potrafi się idealnie dopasować do sytuacji w trakcie badania, z wyczuciem, nic na siłę. Nie każe na siłę dziecka rozbierać do naga jak niektórzy lekarze w tym mieście mają zwyczaj. Stara się oszczędzić dziecku płaczu w trakcie badania, co bardzo mi się podoba. Dokładny i konkretny lekarz, wizyta prywatna jak i w przychodni niczym się nie różni. Leczy czworo moich dzieci i jak jestem zmuszona korzystać z usług innego lekarza, zawsze mam porównanie i zawsze cieszę się że kiedyś do niego trafiłam.
POLECAM

Jedyny lekarz, któremu ufam w 1000%, zawsze miły i uśmiechnięty, odpowiada na wszystkie pytania z nieskończoną cierpliwością. Godny polecenia i zaufania.

polecam wszystkim młodym mamom ,dla mojego dziecko poświęcił ponad 40 minut ,jest kompetentny ,odpowiada na każde nurtujące pytania.

Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, zawsze spokojny i pogodny. Sprawdziłam w przypadkach wizyty publicznej i prywatnej - jakość badania jest ta sama, no, może w ramach wizyty prywatnej poświęca pacjentowi nieco więcej czasu. Udziela wyczerpujących informacji, podaje kilka możliwości leczenia. Nie lekceważy żadnych obaw, które zgłasza rodzic.

Leczę 2 moich dzieci od wielu lat u dr R.Janulewicza (głównie w przychodni, sporadycznie w gabinecie prywatnym),zawsze z uśmiechem na ustach, uprzejmy, choć zalatany i czasami zmęczony po nocnych dyżurach w szpitalu. Gdy jest mniej pacjentów często przed badaniem rozmawia lub bawi się chwilkę z dziećmi,żeby się nie bały badania, cierpliwy,zawsze bez pośpiechu nawet gdy na poczekalni w przychodni czekał tłum ludzi do doktora. Skuteczne leczenie - często bez niepotrzebnych antybiotyków, kompetentne odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, a jestem raczej dociekliwą pacjentką,czasami mój mąż żartuje, że jestem upierdliwą matką z 1000 pytań.

POLECAM !! Świtny pediatra, nie jeden lekarz w Świdnicy powinnien brać z niego przykład, wizyta przerasta oczekiwania. Konkretny facet :)

POLECAM !!

Mój ulubiony lekarz- zawsze z uśmiechem na Twarzy i uściskiem dłoni. Nigdy nie zawiodły mnie Jego sposoby leczenia.