Doskonały dentysta i chirurg. Zawsze jestem zadowolona z leczenia, przy usunięciu ósemki przebił moje oczekiwania. Jestem w szoku, że taki zabieg został wykonany bez najmniejszego bólu. Chylę czoła i dziękuję. BARDZO BARDZO POLECAM!!!

Polecam ten gabinet. Dobra dbałość o pacjeta.

Polecam ten gabinet. Dobra dbałość o pacjeta.

Dr Jaremczak to wspanialy stomatolog. Jestem jego pacjetka od ponad 20 lat! Chociaz mieszkam obecnie za granica nadal na wizyty stomatologiczne przyjezdzam do Polski. Jest naprawde dobry. Polecam!!

Dobry specjalista.Niestety długi czas oczekiwania na wizytę.

Dobry specjalista.Niestety długi czas oczekiwania na wizytę.

Bardzo dobry specjalista,miły i sympatyczny.Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta,leczę się u Pana Ryszarda od 3 lat ! POLECAM !!

Dr Jaremczka poleciła mi koleżanka.Miała rację.Wspaniały człowiek i fachowiec.Zapisałam sie już na następną wizytę.

Pan Jaremczak to naprawdę prawdziwy profesjonalista w każdym calu,mogę go polecić z czystym sumieniem. W jego gabinecie naprawdę można zapomnieć o strachu czy bólu. Hubert

Hubert

Korzystalam z jego pomocy przed 10 laty. Niestety zmiana miejsca zamieszkania wymusila zmiane lekarza, ale zaden nie jest tak dobry jak Pan Jaremczak. On ratowal moje zeby "dobudowujac" prawie 3/4 ich czesci. Te plomby trzymaja do dzisiaj. Lekarz jakiego mozna sobie wymarzyc. Polecam!

dobry..lubi kanałówki 100% prfesionalista

dobry..lubi kanałówki 100% prfesionalista

Polecam;) Bardzo dobry dentysta.Potrafi dobrze podejść do pacjenta i co najważniejsze: wszystko co robi to bez bólu;)

Polecam;)