lekarz Ryszard Jasiński

Lekarz medycyny pracy

Wspaniały Lekarz, życzliwe, ciepłe podejście, ważne zwłaszcza w czasie pandemii, tylko 1 teleporada. Wszechstronne wstępne diagnozy i leczenie, skierowania do 5 Specjalistów. Należą się podziękowania, szkoda, że już nie w Przychodni na Waryńskiego.

bardzo miły jednak nie zawsze trafia z lekami i rozpoznaniem choroby plus za nie przypisywanie odrazu antybiotyku

Nie polecam. Burak zamiast skupić się na tym co mi jest cytował Treny Kochanowskiego. Przyszłam do niego z zatkanymi zatokami, katarem, kaszlem i obniżoną termperaturą a on wysłał mnie do sauny i kazał łykać wit C i nie dał zwolnienia nawet za dzień w którym przyszłam do niego. Zmieniam lekarza na 100%. Nie polecam.

Nie ma problemu ze skierowaniem na podstawowe badania. Zlecił dodatkowe. Dokładnie omawia wyniki, tłumaczy, udziela wskazówek. Próbuje znaleźć i wyeliminować przyczynę dolegliwości. Nie szpikuje niepotrzebnie lekami.Jeden z nielicznych lekarzy, którzy nie pracują za karę.

Niestety nie moge polecić. Bardzo miły i uprzejmy jednak duży minus za brak zdecydowania. Przeciągał wydanie skierowania do szpitala i kazał leżeć w łóżku a choroba okazała się bardzo poważna(zresztą stan na to wskazywał) - czas rozpoczęcia leczenia bardzo się liczył. Nie jestem specjalistą ale na zdrowy rozsądek nie wiedząc co jest pacjentowi chyba nie należy go kłaść do łóżka, dać zwolnienie i liczyć że samo przejdzie kiedy objawi są bardzo poważne. Gdyby od razu skierował w odpowiednie miejsce prawdopodobnie mój stan zdrowia obecnie wyglądał by inaczej. Poza tym pamiętam z wcześniejszych bardzo rzadkich wizyt, że gdy wspominałem o jakiejś dolegliwości(a wspominam tylko gdy naprawdę mi doskwiera) zupełnie to ingnorował, jak by uważał mnie za symulanta. Na pewno zmienię lekarza rodzinnego na innego

Czytając poprzednie komentarze, mam wrażenie, że trafiłam do innego lekarza, ale to na pewno ten sam. Wizyta przypominała bardziej spotkanie towarzyskie, a nawet zastanawiałam się, czy nie ukrytą kamerę. Najprawdopodobniej miałam już wtedy zapalenie oskrzeli lub początki zapalenia płuc. Na moją wzmiankę, że strasznie kaszlę już od 1,5 tygodnia usłyszałam,że może mam koklusz cha cha cha....Nawet mnie nie osłuchał. Mam prawie 40 lat, a zostałam potraktowana jak gimnazjalistka, która przyszła wymusić zwolnienie lekarskie. Może jestem za młoda, żeby "pan doktor" potraktował mnie poważnie. Z takim brakiem profesjonalizmu i ignorancji wobec drugiego człowieka jeszcze u żadnego lekarza się nie spotkałam. Na szczęście dostając leki od innego lekarza po trzech tygodniach wychodzę z zapalenia płuc, a wizytę u p.Jasińskiego zachowam w pamięci jako najgorszą w życiu.

Zaskakujące, jednak bardzo miłe podejście do pacjenta. Wrażliwy, ciepły i bardzo sympatyczny człowiek.

Najlepszy lekarz z jakim miałam okazję spotkać się w ciągu całego mojego życia.Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora, jest to cudowny, ciepły człowiek, taki lekarz to skarb !!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze ma czas dla pacjenta a najważniejsze to jest to,ze nie wypisuje recept zza biurka , nie widząc pacjenta na oczy. Poza tym zanim postawi diagnozę kieruje na badania. Jest godny zaufania. U niego powinni terminować lekarze, którzy rtg oraz laboratorium mają w oczach...i diagnozują jak im pasuje.

Poza tym zanim postawi diagnozę kieruje na badania. Jest godny zaufania.