lekarz Ryszard Jaworski

Jestem zszokowana jak lekarz na poziomie POZ może odmówić pacjentowi wypisania skierowania do specjalisty? Przecież to nic nie kosztuje?!Ale za to chętnie prponuje wizyty prywatne! Wstyd ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Wstyd ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Jestem pełen uznania i wdzięczności dla lekarza chirurga Pana Ryszarda Jaworskiego za udzielenie mi fachowej pomocy i jego szybką i kompetentną decyzję w usunięciu ropnia przyodbytniczego.Wcześniej kilkakrotnie wykonywano mi ten zabieg w kosztownej, prywatnej klinice w Poznaniu bez skutku-byłem już załamany.Od zabiegu u Pana dr.Jaworskiego minęło już kilka lat i nie mam nawrotu tego bolesnego schorzenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję: M.Górzyński