dr n. med. Ryszard Kamiński

Psycholog, Psychoterapeuta

Dziękuję...człowiek psychicznie zdrowy jest przede wszystkim odważny, a więc otwarty i może spokojnie zajmować się otaczającym go światem. Nie boi się nowych sytuacji i potrafi podejmować ryzyko. Wierzy w siebie i nie wpada łatwo w panikę. Nie boi się wyrażać swoich uczuć. Zawczasu dostrzega zagrożenia ale ich nie demonizuje.Nie oczekuje cudów i wie,że wszystko ma swoją cenę. Umie cieszyć się swoimi sukcesami, nawet jeżeli inni ich zbytnio nie chwalą. Jest zdolny do miłości, przyjaźni i życzliwości. Potrafi wybaczać sobie i innym. Jest tolerancyjny, ale przyjaciół wybiera sobie spośród osób wyznających te same wartości i obierających podobne cele...uratował mnie Pan..dziękuję...

Na pierwszym spotkaniu opowiedziałam o tym co mnie boli, potem 45 min wyłam w samochodzie powtarzając, że nigdy nie wrócę do dr Kamińskiego… wróciłam po 3 tygodniach i to była jedna z najlepszych moich decyzji. Pan dr Kamiński posiada niesamowitą wiedzę i intuicję, dzięki, której doskonale wie gdzie leży przyczyna problemu. Nie daje gotowych odpowiedzi, ale powoduje, że sama do nich dochodzę, chociaż czasami to jest b. nieprzyjemne, bo prawda nie jest taka milusia jakbym chciała, ale to powoduje, że cały czas uczę się żyć. Z całego serca polecam terapię u dr Kamińskiego, bo przy nim odkrywasz, że jednak można sobie poradzić z każdym problemem. Jeżeli więc czujesz, że wszystko jest takie szare i bezsensu to w mojej opinii dr Kamiński jest osobą, która pomoże Tobie zrozumieć siebie samego i nazwać własne potrzeby. PS. Przy mnie nigdy nie odebrał telefonu i całą sesję poświęca wyłącznie na rozmowę ze mną

Na pierwsze spotkanie z doktorem doczołgałam się z ogromnym trudem . Dzisiaj , po dwóch latach pracowitej terapii , jestem silna , wolna i mogę "latać" :). To były najważniejsze dwa lata w moim życiu . Mam 54 lata i nareszcie poczułam , że chce mi się żyć ! Jak widać nigdy nie jest za późno :) Powiedzieć doktorowi - dziękuję , to mało .Nie znam słów , które mogłyby wyrazić wdzięczność jaką czuję . Ewa.K.

Ewa.K.

Dr. Kamiński to wspaniały człowiek, w 100% fachowiec w swojej dziedzinie. Doskonale umie słuchać, a przede wszystkim "zmusić" pacjenta do otworzenia się. Czasami bywa denerwujący, ale kiedyś ktoś powiedział,że " jeżeli terapia Cię nie wkurza, to nie jest skuteczna". Polecam terapię u doktora.

Terapia niełatwa, ale owocna, z mierzalnymi efektami. Pierwsze spotkania niekonieczne gładkie, ale jeśli ktoś wytrwale przebrnie przez „manierę” Pana doktora jaką jest początkowy pozorny dystans, otrzyma niespodziankę w postaci dużej dawki życzliwości i zaangażowania z jego strony. Sam pan R. to lekarz niezwykle bystry i mądry. Czujny. Wychwytujący z łatwością to, czego boimy się powiedzieć, ale chcemy żeby ktoś usłyszał. Polecam :) I.S.

Polecam :) I.S.

Lekarz dobry, pomógł mi, ale pewne zachownia były dla mnie mało profesjonalne, niestety. To na przykład odbieranie telefonów w trakcie mojej wizyty, za którą płaciłem wcale nie małe pieniądze. Niby nic, ale jednak. To jak pięć minut z innym pacjentem w moim wyznaczonym czasie. Taka prywatna sesja powinna być tylko i wyłącznie zarezerwowana dla mnie. Dziwię się, że ta zasada była tak często łamana. G.D.

Zaznaczyłam w uprzejmy 4 gwiazdki,ale tylko dlatego,że nie jest to typ terapeuty,który będzie głaskał po główce. Nieraz jest ciężko zmagać się z prawdą, ale nawet jeśli zaboli, to czuję,że po to, by było lepiej. Powoli rozwiązuję swoje problemy, uczę się inaczej patrzeć na świat. Bardzo inteligentny, przenikliwy człowiek o szerokich horyzontach. Poleciłabym każdemu.

Jedyną rzeczą którą NAPEWNO zrobiłam dla siebie było pójście na terapię do dr Kamińskiego. Jest psychologiem niezwykłym,bystrym, mądrym człowiekiem. Wiem, że bardzo mi pomógł a wydawało mi się ,że jest wiele spraw nie do rozwiązania. Sama terapia jest trudna, ale po wielkim trudzie przychodzi nagroda w postaci życia zupełnie fajnej jakości. Dziękuję.

Spotkałam sie z Dr Kaminskim kilka lat temu na terapii i po uplywie 7 lat nadal widze efekty mojej pracy z Nim, zaznaczam ze nie bylo latwo, dochodziło do spiec ale to raczej z mojego braku akceptacji stanu rzeczy. Z pelnym przekonaniem polecam. Czasem jeszcze bym chciala tam wrocic, ale z sentymentu :-)

Myślałam tak "co obcy człowiek, jakiś facet może mi pomóc?" i z takim przekonaniem poszłam sprawdzić co może. Powiem jedno - jeśli masz człowieku problemy, które cię przerastaja i myslisz, ze to koniec świata, idz do dr Kaminskiego, a krok po kroku ujrzysz rzeczy takimi jakimi one są i nauczysz się sobie z nimi radzić. Nie jest to proces łatwy ani przyjemny, czasami boli a czasami się ubawisz - ale naprawdę warto. Powiem tak - to najlepiej wydane pieniądze w moim zyciu.