dr n. med. Ryszard Kamiński

Psycholog, Psychoterapeuta

Kazda wizyta daje nadzieje na wyjsce z zyciowego dolka. Polecam kazdemu kto zgibil wzyciu swoja droge.

Kazda wizyta daje nadzieje na wyjsce z zyciowego dolka.
Polecam kazdemu kto zgibil wzyciu swoja droge.

Wspaniały człowiek, znakomity lekarz. Pozdrawiam :)

Wspaniały człowiek, znakomity lekarz. Pozdrawiam :)

Jeszcze z 3 miesiące temu powiedziała bym, że w sumie to nie wiem, czy terapia coś mi daje. Dziś już wiem - pójście na terapię było najlepszą decyzją jaką mogłam w swym życiu podjąć, a 170 zł za wizytę to najlepiej zainwestowane pieniądze. POLECAM

POLECAM

Spostrzegawczy, analityczny i taktowny. Wzbudza zaufanie.

Spostrzegawczy, analityczny i taktowny. Wzbudza zaufanie.

Bardzo dobry specjalista. Kazda kolejna godzina terapii,wyraznie poprawiala moje samopoczucie i przyblizala mi problemy,ktore mnie dotyczyly. Polecam. I.S.

Dla ludzi dociekliwych i chcących poznać siebie czy sobie pomóc bardzo polecam. Zawiodą się Ci, którzy oczekują gotowego rozwiązania i recepty na problem wraz z głaskaniem po głowie. Recepty na problem nie poda, pomoże żebyście sami znaleźli rozwiązanie. Polecam zarówno terapie indywidualne jak i grupowe. Muczka

Recepty na problem nie poda, pomoże żebyście sami znaleźli rozwiązanie.
Polecam zarówno terapie indywidualne jak i grupowe.
Muczka

Spełnił moje oczekiwania:)!Chodziłam do dr 1 rok i jestem z sesji bardzo zadowolona.

Pan dr. Ryszard Kamiński to człowiek kompetentny o niebywale bystrym umyśle. Hmmm… Czy jest miły? Myślę, ze, jeśli ktoś idzie do, nie ważne, jakiego psychologa lub tez psychoterapeuty nie idzie tam, aby usłyszeć coś miłego, lecz aby usłyszeć prawdę i fakty. Pan Ryszard Kamieński ma rozległa wiedze w wielu dziedzinach… Nie mogę Go ocenić w kategoriach zły, doby, bo każdy ma inne wymagania i inne potrzeby… tak czy owak ciekawie się z Nim rozmawia i jest dobry… Dlatego Pana Ryszarda Kamieńskiego polecam Każdemu kto Chce usłyszeć fakty i oczekuje zdecydowania, pewności siebie i bezpośredniości…

Oczy tego mężczyzny przedstawiają niezwykłe opanowanie i spokój.

Oczy tego mężczyzny przedstawiają niezwykłe opanowanie i spokój.

Niesamowicie mocną stroną doktora jest wszechstronność. Ułatwia Mu to moim zdaniem odnalezienie drogi do pacjenta mocno zamkniętego,zasklepionego . Początkowo bowiem taki pacjent zaczyna się otwierać na tematy , które nie bolą ,ale które poruszone przez terapeutę wyzwalają w pacjencie potrzebę rozmowy w ogóle .I powoli, powolutku...nie wiadomo zupełnie kiedy...pacjent dochodzi poprzez takie niby luźne tematy do swojego bólu , do swojego cierpienia , czyli de facto do przyczyny swoich dolegliwości. A potem już z górki. Nie było to moje pierwsze spotkanie z psychoterapią. Kilka lat temu próbowałam sobie pomóc w ...

A potem już z górki.
Nie było to moje pierwsze spotkanie z psychoterapią.
Kilka lat temu próbowałam sobie pomóc w ten sposób ,ale z jakichś dziwnych przyczyn nie dotrwałam do końca, po którejś wizycie, kiedy ledwie się wyczołgałam z gabinetu , postanowiłam,że tam więcej nie pójdę.
doktor Kamiński-to spotkanie z psychoterapią nr 2.
Bywało ,że miotałam się jak "drobna płotka wyciągnięta na piach" , ale cały czas nie opuszczało mnie jednak wrażenie ,że dzieje się tak po to , by mogło być lepiej.
I tym razem wiedziałam,że jeśli zwieję- nie będzie to porażką doktora a moją własną .Moją własną ucieczką przed spotkaniem z tym co mnie boli i przewraca .
Nie uciekłam.
Po ponad półrocznej terapii śmiało mogę powiedzieć,że jest lepiej,jest inaczej .Czy będzie dobrze zależy już tylko ode
mnie ,ale już wiem ,że jestem istotną cząstką wszechświata .
Z czystym sumieniem polecam wszystkim zbłąkanym , zagubionym, opuszczonych przez siebie samych ...