dr Ryszard Kardasiński

Androlog, Ginekolog

jestem już sporo po menopauzie ale po raz pierwszy lekarz tak dokładnie mnie zbadał (łącznie z badaniem piersi) omówił mój stan zdrowia, jest miły uprzejmy , dyskretny, mam do niego zaufanie, polecam!

Specjalistą jest zapewne dobrym, ale jako lekarza prowadzącego ciąże nie polecam. Nie ma czasu, nic nie tłumaczy, nie poznaje, mimo, że jestem jego pacjentką od ponad roku i widujemy się co miesiąc. Na wizytach czuję się niekomfortowo, jest niedelikatny podczas badania, a co najważniejsze nie mogę na niego liczyć w przypadku kryzysowych sytuacji. Jestem w siódmym miesiącu ciąży, po dwóch wizytach na izbie przyjęć z powodu silnych bóli podbrzusza i zaleceniem "kontrola u lekarza prowadzącego w przeciągu tygodnia" odmówił przyjęcia. Rozumiem, że ma dużo pacjentek i i tak przyjmuje więcej niż powinien, ale są pewne sytuacje nadrzędne, w których dobry lekarz z powołania nie powinien odmówić, W tym momencie nie wiem, czy nadal mam przyjmować leki, które mi zalecili i czy z maleństwem wszystko w porządku. Wizyty u tego lekarza to niekończące się oczekiwanie i niepotrzebny stres, zwłaszcza w ciąży. Może tak jest dlatego, że nie chodzę do niego prywatnie.

Ktoś już tu napisał, że nie poleca pana doktora atrakcyjnym kobietom i mogę to potwierdzić. Niemal na każdej wizycie robił obrzydliwe aluzje seksualne. Ponieważ staraliśmy się z mężem o dziecko ciągle (w żartach) powtarzał, że on może w tym pomóc. Zachwycał się figurą itp. Często byłam zażenowana. Mówił ohydne erotyczne żarty, na wspomnienie których do dziś robi mi się niedobrze. Przy badaniu USG przyrząd porównywał do swoich "klejnotów". Nie zlecił żadnych badań tylko ciągle zapraszał na wizyty inkasując mnóstwo pieniędzy. Nie polecam!!!

Lekarz bardzo kompetentnie odpowiadający na wszelkie zapytania i wątpliwości. Troszkę specyficzny rodzaj humoru i komentarze ,które czasem mogą wywołać zmieszanie i zaczerwienienie policzków. Polecam za fachowość.

Fachowiec bez którego nie byłoby moich dzieci

Fachowiec bez którego nie byłoby moich dzieci

Lekarz naprawdę cudowny.Piszę tak pomimo nie udało mi się zajść w ciążę podczas leczenia u niego(głównym problemem są parametry nasienia męża). Chodzę do Niego na badania kontrolne i nie zamienię Go na innego lekarza.Bardzo wyrozumiały,ciepły,z poczuciem humoru lekarz.POLECAM!!!!!!

Chodzę do Niego na badania kontrolne i nie zamienię Go na innego
lekarza.Bardzo wyrozumiały,ciepły,z poczuciem humoru lekarz.POLECAM!!!!!!

Cudowny człowiek! Wspaniały specjalista! Bardzo cierpliwy, życzliwy, kompetentny, pomocny. Według mnie to prawdziwy lekarz z powołaniem !!! Chodzę do Doktora od 5 lat i nie zamieniłabym Go na nikogo innego. Prowadził moją ciąże, która choć była dość skomplikowana ale dzięki niemu zakończyła się pomyślnie. Dziś mam 3-letnią córeczkę i nie chciałabym aby ktokolwiek inny prowadził moje kolejne ciąże.

Chodzę do Doktora od 5 lat i nie zamieniłabym Go na nikogo innego.

Lekarz wspaniały, profesjonalista.Uprzejmy prowadził pierwszą moją ciąże, teraz prowadzi drugą.