dr n. med. Ryszard Kędra

Pan Doktor bardzo mi pomógł w szpitalu. Leżałam na ginekologii ponieważ byłam w ciąży. Przez 2 tygodnie lekarze tego oddziału bagatelizowli ból mojej nogi. Wmawiajac mi, że udaje. Dopiero po takim czasie trafiłam na konsultacje na chirurgie naczyniową akurat trafiłam na (wtedy Ordynatora) doktora. Który był dla mnie bardzo wyrozumiały. Dokładnie zbadał moja nogę i stwierdził zakrzepice żył głębokich. Oczywiście odrazu zostało wdrożone leczenie zastrzykami i panczocha uciskowa. Po 2 tygodniach ból był już dużo mniejszy. Cała ciąże byłam pod kontrolą Pana doktora. Bardzo dziękuję Panu za pomoc. Nie wiem co by było gdyby nie Pan. Powiem szczerze, że nawet normalnie nie mogłam dotrzeć do toalety, a Panie położne wręcz wymuszlay żebym szła do dyzurki i robiły sobie ze mnie żarty. Dzięki Panu w sumie moja ciąża dobiegła do końca normalnie. Bez takiego bólu nogi. Bardzo polecam Pana doktora. Pełen profesjonalizm

Wspaniały lekarz, specjalista, przemiły człowiek. Poświęcił mi sporo czasu po zabiegu ablacji. Idąc na zabieg liczyłam się z pewnymi komplikacjami, które mnie nie ominęły. Ale byłam w stałym kontakcie telefonicznym i osobistym. Bardzo mi pomógł. Jestem mu dozgonnie wdzięczna. POLECAM.

Wspaniały lekarz . Uratował mi życie . Jego cierpliwość , wyrozumiałość , chęć pomocy połączona z wyjaśnianiem każdego kroku terapii jest godna najwyższego szacunku .

szkoda,że liczy się tylko kasa tu i teraz,Panie Doktorze może warto czasem poinformować pacjenta o profilaktyce a nie tylko liczyć zera

ja jestem zachwycona, moje zylaki wydawaly mi sie przypadniem beznadziejnym, wymagajacym operacji...doktor podjal sie leczenia zastrzykami i zniknely jak za dotnkieciem czarodziejskiej rozdzki...a co najwazniejsze nie wracaja, a minelo juz prawie 1,5 roku...dziekuje

Zawdzięczam mu wiele.Zdiagnozował tętniaka aorty brzusznej,zoperował,a za wizytę kontrolną odmówił wzięcia zapłaty. A.P.

Tylko za jego zaangażowania, sumienności i kompetencji mam jeszcze dwie nogi. Dziekuję

Wspaniały lekarz polecam gorąco.Przeprowadził bardzo skomplikowaną operacje i w rezultacie uratował życie mojej mamie.Rozumiejący i rzeczowy,dziękuję!

wspaniały lekarz i człowiek. uratował mi życie i wyciągnął z depresji

wspaniały lekarz i człowiek. uratował mi życie i wyciągnął z depresji

Wspaniały człowiek!Może na pierwszy rzut oka tego nie widac,ale przy biższym kontakcie zdecydowanie zyskuje.Doświadczyłem od niego wiele dobrego,po prostu przedłużył mi życie.Czy można więcej oczekiwać od lekarza?