dr hab. n. med. Ryszard Korczowski

Bardzo dobry lekarz. Wybitny specjalista w dziedzinie pediatrii. Niejednokrotnie oszczędził moim dzieciom nieuzasadnionych pobytów w szpitalu całkowicie odwracając błędne diagnozy lekarzy ( pediatrów rodzinnych), za co jesteśmy mu z mężem niezmiernie wdzięczni. Każda wizyta to kompleksowe badanie dziecka ze wskazaniem cennych opinii i porad. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Doktor złoto, polecam!!! Konkretny i stanowczy. Nasz mały miał mnóstwo przepadłości ale wszystkie udało się wyleczyć. I co najważniejsze, moja żona po wszystkich przejściach z synem (klinika w Prokocimiu - kardiologia)miała nerwicę. Po każdej wizycie u Pana Doktora wychodziła spokojniejsza.

Rewelacyjny pediatr!!! wszystkie jego diagnozy trafne, nie jest szczegolnym zwolennikiem antybiotykow::)) na pytania odpowiada rzeczowo, godny polecenia pediatra!!! PEDIATRA JAKICH MALO