lek. dent. Ryszard Koziara

Polecam z czystym sumieniem. Doktor z rewelacyjnym podejściem do pacjenta bardzo dokładny i cierpliwy. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Wyrywanie dość trudnej 8, którego znani tarnowscy chirurdzy z dobrą opinią nie podjęli się trwało ok 3min bez bólu w trakcie i po zabiegu. Jak dla mnie nie ma lepszego lekarza. Na pewno jeszcze nie raz się spotkamy ;).

Pan Rysiu,bardzo fajny i miły stomatolog ze świetnym podejściem do pacjenta. Uśmiechnięty zawsze,przyjmie od ręki bez problemu,tak jak on nikt mi nie wyleczył tak dobrze zęby.Jeśli chodzi o wyrwanie ósemki to genialny.Polecam wszystkim.Oby więcej takich dentystów jak On.

Pan Rysiu,bardzo fajny i miły stomatolog ze świetnym podejściem do pacjenta.

Anonim 17.10.2013 Przyjął mnie od ręki bez problemów. Posiada w gabinecie rentgen, sprawnie usunął dolną siódemkę a raczej to co z niej zostało,było ciężko ale wszystko skończyło się pomyślnie, i oczywiście nic nie bolało Polecam!

Anonim
17.10.2013

Bardzo dobrze wyleczył mi kanałowo 6 ,zrobił po wypełnieniu zdjęcie .Miły i kompetentny

Przyjął mnie od ręki bez problemów. Posiada w gabinecie rentgen, sprawnie usunął dolną ósemkę. Polecam!

Jest miły kompetentny i resztki mojej obolałej ósemki usunął bez problemu i bez bólu.Polecam:)

leikarz miły i kompetentny,ekspresowo usunął mi ząb mądrośc

leikarz miły i kompetentny,ekspresowo usunął mi ząb mądrośc

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT