Ryszard Kukuła

Pan Doktor dobrze zna się na motoryzacji gorzej na stomatologii. Szkoda, że Pan Doktor przyjmuje w zakrwawionym fartuchu, nie używa rękawiczek i odsysacza do śliny. Ale psy miał zawsze fajne.

Koronki wstawione u doktora pięknie się trzymają i wyglądają również ładnie, nie mam oporów, żeby suszyć wszystkie zęby w uśmiechu :) w koncu, po wielu latach kompleksów i nieudolnego leczenia u innych stomatologów trafilam do gabinetu Kukuły i tu dopiero zajęto się mną profesjonalnie.

pan Kukuła to dobry fachowiec, który chetnie dzieli się z pacjentem wiedzą. Zrobił na mnie dobre wrażenie juuz na pierwszej wizycie, i to wrażenie nie uległo zmianie podczas kolejnych.

czempion wśród dentystów! Tanio, bezboleśnie, a atmosfera przyjemna :) Polecam każdemu, a zwłaszcza studentom.

Kukuła to dobry dentysta, ma kompleksowe usługi i podczas wizyty u niego człowiek sie w ogole nie stresuje, zabiegi są bezbolesne a doktor spokojny, co też udziela sie mi zawsze :)

wizyta profesjonalna, wszystko wykonuje w znieczuleniu, usługi w stosunku do innych dentystów naprawdę tanio, gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz,przede wszystkim z dużym doświadczeniem,wszystjo wyhaśnia bardzo dobrze leczy a nie tylko wyrywa,no i nic nie bolało,polecam

Tani i kiepski.Tani i kiepski.Tani i kiepski.Tani i kiepski.

Tani i kiepski.Tani i kiepski.Tani i kiepski.Tani i kiepski.

Wspaniały stomatolog, profesjonalista, wyleczył mi zęby, nic nie bolało...polecam go wszystkim którzy chcą naprawdę sobie wyleczyć zęby a nie wyrwać...