Lekarze Świecie

Neurolog

NZOZ "Specjaliści" w Świeciu
ulica Polna 19
86-100 Świecie

polecam tego lekarza jest naprawdę rzeczowy i zna się na swojej specjalizacji i nie patrzy na zegarek kiedy pacjent już pójdzie. Wytłumaczy i oczywiście jeśli sytuacja tego wymaga to mówi wprost że stan zdrowia nie jest wesoły i nie rokuje poprawy.

lekarz Romana Krzemińska-Siemaszko

Lekarz rodzinny

ulica Polna 2A
86-100 Świecie

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Podczas wizyty stwarza przyjazną atmosferę. Leczy skutecznie. Posiada rozległą wiedzę z zakresu medycyny. Sam kontakt z nią jest leczący.

lekarz Mariusz Knoff

Aleja Jana Pawła II 1
86-100 Świecie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora jest profesjonalny , miły i cierpliwy , dobrał odpowiednią moc szkieł do okularów , polecam🙂

lekarz Dorota Dentkowska

88-100 Świecie

Jest najlepsza i zawsze pomoże od niej wychodziłam i byłam jak nowo narodzona dziękuję bardzo pani doktor za to że jest ktoś taki I zawsze pomoze
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Aleksandra Wiatrowska

Psycholog dziecięcy

88-100 Świecie

Wspaniały lekarz, bardzo fachowe i życzliwe podejście do pacjenta . Fachowość na 5. Zawsze usmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Tekla

lekarz Przemysław Kośmieja

Paderewskiego 23
86-105 Świecie

Lekarz którego TRZEBA poleca, rewelacyjny profesjonalista, bardzo miły człowiek..wszystko co można oczekiwać po lekarzu. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Lukas

lekarz Katarzyna Szulc-Dzieniak

ulica Wojska Polskiego 80
86-100 Świecie

Bardzo dokladnie Tłumaczenie choroby i leczenia dziecka mało co spotykane że lekarz tak miły uprzejmy 🤗

lekarz Maciej Deczyński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WAMAP"
ulica Świętego Wincentego 1
86-100 Świecie

Super lekarz! Zatroskany o pacjenta, życzliwy, doradzi, pomoże. Oby Takich więcej! :-) Polecam!!! :-)

lek. dent. Hanna Buczyńska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Sygietyńskiego 53
86-100 Świecie

Przemiła Pani stomatolog. Stoicki spokój. Fachowe podejście. Miałam wyrywane dwie ósemki. Żaden stomatolog nie chciał ich wyrwać, bo rosły na policzek. Dzięki Pani chirurg mam już spokój. Bezboleśnie. Wszystko zagoiło się bardzo szybko. Naprawdę POLECAM!
Uważam, iż dr. Michał Derc jest jednym z lepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Prowadzi moją sprawę od 2006r. Potrafi bardzo dokładnie wyjaśnić na czym polega przebieg urazu oraz jakie są jego przyszłe konsekwencje. Polecam osobom, które zostały odesłane bez dokładnej diagnozy od innych specjalistów :)
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Justyna Sipowicz

88-100 Świecie

Witam panią pani Ordynator Jest pani bardzo dobrym psychiatrą Lekarzem jestem pani pacjentem Bardzo dobrze i z uśmiechem podchodzi Pani do mnie i innych pacjentów Odnośnie leczenia nas ustawienie leków Które nasze organizmy wchłaniają do dalszej remisji Nie spotkałem takiego lekarza jak pani Ordynator oddana pracy kochająca ludzi
Opinia dodana przez: Andrzej Miszczuk

mgr Beata Kochańska-Pawelec

Dietetyk

ulica Wojska Polskiego 80
86-100 Świecie

myślalam ze wizyta bedzie na ciut wyzszym poziomie jednak to co sie dowiedzialam moge znaleźć w google

lekarz Janusz Karolczak

ulica Żeromskiego 22c
86-100 Świecie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Karolczaka, po kilkudniowym pobycie z zagrożoną wczesną ciążą w szpitalu świeckim, gdzie lekarze nie zrobili nic, żeby ciążę podtrzymać, trafiłam do doktora z lekkimi bólami po łyżeczkowaniu w innym szpitalu. Pan Doktor przyjął mnie życzliwie i co ciekawe znalazł ogromną torbiel na jajniku, która zakrywała w całości macicę, żaden lekarz na oddziale niczego takiego nie stwierdził, a takich rozmiarów zmiany nie robią się ...
Opinia dodana przez: MONIK

dr n. med. Ahmed Tantush

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski KONSYLIUM
Piłsudskiego 4
86-100 Świecie

Przestrzegam kobiety przed wizytą u tego lekarza. Przez kilka lat byłam jego pacjentką dlatego nigdy nie spodziewałabym się, że może się dopuścić tak niemoralnego i nieetycznego zachowania. Wcześniej leczyłam u niego problemy z tarczycą, a ostatnio prowadził moją ciążę czego bardzo żałuję. Wizyty podczas samej ciąży były przeprowadzone jak należy, jednak kiedy po porodzie pojawiły się pewne problemy laktacyjne dr Tantush ośmielił się przekroczyć granicę relacji lekarz-pacjent. Moją czujność uśpiło ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Kaczmarek-Kowalska

ulica Żeromskiego 22c
86-100 Świecie

Wszystko ladnie, pieknie tylko Pani dr nie potrafi ulozyc grafika tak, aby ludzie nie czekali... Zdażają się opoznienia nawet 2 godz, co uniemozliwia praktycznie umowienie sie na wizyte przed praca lub szkołą... Poza tym bardzo mila Pani i nie zadarzylo sie aby kiedykolwiek odmowila wizyty w sytuacjach kryzysowych.

lekarz Marek Runge

88-100 Świecie

Dotyczy pracy lekarza w szpitalu: Na Oddziale 10A, gdzie przebywają także mężczyźni skierowani tam wyrokiem sądu, panuje totalna samowola pacjentów np. oglądają oni filmy pornograficzne w swoich telefonach, a potem kierowani podnieceniem wykrzykują głośno nieprzyzwoite sformułowania, dzwoniąc do znanych sobie kobiet i molestują, składając nieprzyzwoite propozycje w smsach. Jeden z tych pacjentów groził mi nawet śmiercią, a gdy przedstawiłam sytuację koordynatorowi dr.Markowi, ten polecił mi, jak to określił, 'organy ścigania' ...
Opinia dodana przez: Blanca

lek. dent. Marcin Kuffel

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet lekarski KONSYLIUM
Piłsudskiego 4
86-100 Świecie

Szczerze bardzo polecam Pana doktora.Przeprowadził ze mną kompleksowy wywiad na temat chrób,leków które przyjmuję itd,obejrzał zdjęcie zębów które miałam i wszystko wyjaśnił.Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane,a strach jak się okazało miał wielke oczy.Doktor wiedział,że mam ogromny lęk przed wyrwaniem zębów przez traumatyczne wyrwanie 6 u innego stomatologa,ale Pan dr.Kuffel sprawił,że czułam się bezpiecznie,czułam się bardzo zaopiekowana.Wyrywanie trwało tak szybko,że nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany.Dziękuje za poświęcony czas,rozmowę i ...
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Józef Leśniarek

Alergolog, Pediatra

Wojska Polskiego 80
Świecie

Berzo dobry lekarz,uratowal mi zycie od pokrzywki,Teraz znowu zachorowalam ,mieszkam w Uk i chce do niego pojechac,mam nadzieje ,ze mi pomoze.

lekarz Józefina Rawska

88-100 Świecie

Fatalnie.po tym jak doktor nie potrafiła mi pomóc zwaliła to na moje podejście doleczenia.na końcu zaproponowała aby znalazł kogoś innego.przyszla dr tak dr spychologi .omijać z daleka
Opinia dodana przez: Michał Kikulski

lekarz Barbara Domachowska

kard. Wyszyńskiego 2 lok. 55
86-105 Świecie

Litości, najgorszy lekarz na świecie. u mojego 3 miesięcznego dziecka po 15 minutach obserwacji stwierdziła, że ma w 20% uszkodzony mózg i nigdy nie będzie funkcjonował normalnie bo miał przedłużoną żółtaczkę. Płakaliśmy z mężem kilka dni aż postanowiłam zasięgnąć opinii 2 innych lekarzy którzy jak to wszystko usłyszeli to zaczęli pukać się w głowę.... naprawdę ku przestrodze!!!! nigdy nie polecam. aha i pani doktor zakazała nam podawać synkowi wit.D bo ...
Opinia dodana przez: sylwia