lekarz Ryszard Kwiatkowski

Onkolog

Prawo wykonywania zawodu powinno być co jakiś czas weryfikowane.. Bo tak jak ten lekarz.. chyba uważa się za Boga na swoim wew. w DG. Leczeniem nie można nazwać... wulgarny.. zero kontaktu z rodziną chorej osoby. Zero szacunku do starszych osób nie wspominając o leczeniu. A dziw bierze że ten Pam Lekarz poszedł na medycynę by pomagać bez interesowanie.. chyba jest inaczej i tylko dodatkowa motywacja w postaci $$$ zmusza go do opieki nad pacjentem... smutna prawda! Zdecydowanie odradzam się leczyć u tego Pana!

to najcudowniejszy lekarz ,wspaniały specjalista ,cudowny człowiek ,byłam jego pacjętką i właśnie pan doktor mnie leczył.Panie doktorze dużo zdrowia życzę panu ,jest pan potrzebny nam ;;;;;;

Jest wspaniałym lekarzem, całym sobą poświęcającym się pacjentom. Wytłumaczy problem i spełnia oczekiwania pacjenta. Wystarczy, że raz ma do czynienia z pacjentem, pamięta specyfikę jego choroby. Jest uprzejmy, mam do niego pełne zaufanie. W swojej pracy jest szybki, rzeczowy i kompetentny. W interesie pacjentów byłoby, aby jak najszybciej wyzdrowiał i wrócił do pracy. Jego wiedza budzi wielki szacunek.

Jestem pacjentką na oddziale Onkologii, gdzie pan ordynator przyjmował i jestem zadowolona z jego postawy lekarza. Lecze sie na nowotwora płuca a dzieki doktorowi zawdzieczam lepsze samopoczucie.Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i do pracy.

Kompletny prostak. Bez uczuć, zimny. Człowiek fałszywy. Bez serca.

Kompletny prostak. Bez uczuć, zimny. Człowiek fałszywy. Bez serca.

Nie życzę nikomu takiej opieki, zupełnie nie przejmuje się stanem zdrowia pacjenta, potrafi wypisać umierającego, brak słów żenada

osoba małokontaktowa, nie ma czasu dla pacjenta i nie wykazuje zainteresowania nim. Jest bo jest.

nie ciekawy człowiek, ktory nie ma czasu dla pacjenta,

nie ciekawy człowiek, ktory nie ma czasu dla pacjenta,

WSPANIAŁY LEKARZ, O OGROMNYM SERCU.ŻONA PACJENTA

WSPANIAŁY LEKARZ, O OGROMNYM SERCU.ŻONA PACJENTA

Ludzki o wielkim sercu.Jeśli jest tylko w stanie pomóc na pewno to uczyni.

Ludzki o wielkim sercu.Jeśli jest tylko w stanie pomóc na pewno to uczyni.