dr n. med. Ryszard Majka

Radiolog, Specjalista USG

1,5
1,9
2,2

U pana doktora byliśmy z 9 miesięcznym synem. Fakt, że jest małomówmy, ale najważniejsze że "zna się na swojej robocie". Według mnie lekarz godny polecenia - zbadał dokładnie i wytłumaczył co dalej.

Czytając poniższe opinie na temat pana dr byłam trochę przerażona przed wizytą w Medaxie . Lekarz który mnie kierował zapewniał mnie o kompetencjach dr Majki. Będąc już po wizycie każdego mogę zapewnić, że pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą . ( po 2 nie udanych biopsjach tarczycy u innych lekarzy stresowałam się przed 3 , 1 ukłucie i po sprawie udało się pobrać materiał bez problemu. Fakt doktor jest dość mało mówmy ale widać, że skupia się na swojej pracy. Jeśli ktoś nie oczekuje od lekarza rozmów na nie wiadomo jaki temat . Jak najbardziej polecam

Lekarz z tytułu i chyba dla pieniędzy, bez powolania. Pół Polski przekechalismy z dzieckiem dla m.in. badania USG, które trwało może minutę, "lekarz" napisał kwitek wynoszący tyle co nic, że nie widzi. Jestem zażenowana, że tak osławiony szpital Matki Polki zatrudnia takich fatalnych "specjalistów". W dupie mam, że to gbur, przyjechałam po diagnostyke dziecka, której z rąk tego leniwca- partacza nie otrzymałam bez słowa wyjaśnienia!

Straszny gbur! Zapłaciłem za 2 obszary badania a byłem w gabinecie 12 minut. Tylko dlatego tak długo bo drukarka nie działała. Badanie to był błysk, nie wiem czy coś zobaczył, a mnie był łaskaw odburknąć kilkakrotnie na moje pytania. Stracone pieniądze bo mu nie ufam. Nie polecam i sam nigdy nie skorzystam.

Nie polecam. Lekarz przez całe badanie nie powiedział nic. W momencie gdy zaczęłam wypytywac usłyszałam tylko że jest w porządku i nic więcej nie może mi powiedzieć.

Lekarz faktycznie małomówny ale nie świadczy to o jego umiejętnościach , już kilka razy byłam kierowana własnie do tego pana doktora ze względu na jego wiedzę a nie na sympatie innych lekarzy do niego. Robiąc usg nie wykonuje konsultacji wiec nie oczekujmy, że będzie nam tłumaczyć proces leczenia ponieważ on jest diagnostą . Osobiście polecam

Lekarz tragiczny , zero komunikacji w czasie wizyty wypowiedział tylko jedno zdanie ,, ja tu nic nie widzę " i koniec . człowiek chyba ma jakiś problem w życiu ... NIE POLCAM ,

Wizyta trwał parę minut, kosztowała 120 zł. Zero komentarza po badaniu, błędy w nazwisku na wyniku badania, nie podany nawet pesel na wyniku, wynik nie został wpsiany do kartu.. Fatalna komunikacja. Nie polecam.

Lekarz nic nie mówił przed, w trakcie i po badaniu usg. Ograniczył się tylko do instrukcji jak ułożyć dziecko i to w formie równoważnika zdania. Lekarz też człowiek i nie oczekuję, że będzie tryskał energią, ale wypadałoby chociaż powiedzieć co widzi w trakcie badania czy wszystko w normie czy też nie.

Lekarz bardzo niemily. Brak zainteresowania oraz jakiejkolwiek roZmowy bądź porady. Ponadto przy badaniu usg oka czuć było nieprzyjemny zapach rąk po papierosach. Szczerze odradzam.