dr n. med. Ryszard Maranda

Urolog

Dr Maranda to wspaniały specjalista. Jedyny, który zna się na gruźlicy układu moczowego i chce leczyć. Gdyby nie On, pewnie nie miałabym już nerki. W bardzo wielu poradniach ze zdziwieniem przyjmowano informację o mojej gruźlicy. Okazywało się jednak, że leczą tylko gruźlicę płuc, a ja miałam radzić sobie sama, albo z urologiem, który (dzięki temu, że praktyki studenckie odbył w Tuszynku), prawidłowo zdiagnozował moje dolegliwości. Wielkie dzięki dla obu lekarzy, szczególnie dla dr Marandy

Wielkie dzięki dla obu lekarzy, szczególnie dla dr Marandy

We współczesnym świecie nie liczy się drugi człowiek nie liczy się drugi człowiek – według tej „maksymy” byłam traktowana w innym łódzkim szpitalu, ale nie w Tuszynku na oddziale urologii. Żeby być dobrym lekarzem, trzeba być dobrym człowiekiem, a takim właśnie jest Pan dr RYSZARD MARANDA. Profesjonalista w swoim fachu, rzeczowy, pogodny, uśmiechnięty, a do tego ma wspaniały kontakt z pacjentem, szkoda tylko, że jest tak zabiegany. Dziękuję losowi, że trafiłam do Tuszynka i dr Marandy. Wyrażam również wdzięczność pozostałym lekarzom i pielęgniarkom z oddziału. Panie Doktorze, życzę Panu dużo ...

Panie Doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości w obronie urologii w Tuszynku. Jeżeli łódzkie władze postawią na swoim to nie wiedzą, co czynią!

Wdzięczna pacjentka,

KJ

Łódź, 13.07.2011 r.

Lekarz zrobił na mnie pozytywne wrażenie podczas pierwszej wizyty. W sposób konkretny i jasny przedstawił mi na czym polega mój problem, jednak kolejna wizyta była rozczarowaniem. Lekarz nie miał moich danych w komputerze, nie pamiętał mnie z poprzedniej wizyty i dawał rady nie pamiętając przebiegu choroby, nie powiedział mi nic czego bym nie wiedziała i skasował za to 100zł oraz kazał przyjść za 2 tyg. Tak też zrobiłam jednak i na tej wizycie nie powiedział mi nic czego bym nie wiedziała i znowi 100zł i kazał przyjść za 2 tyg. Odniosłam wrażenie że mnie naciąga finasowo oraz ostatnio proponował mi dość drogie leczenie po czym stwierdził że wyniki mam już prawidłowe (???). Dodam, że jego leczenie przyniosło efekty choć zrezygnowałam w końcu z jego usług.

Jeśli lekarzowi zawdzięczam zdrowie i życie tylko można Go POLECAĆ.

Jeśli lekarzowi zawdzięczam zdrowie i życie tylko można Go POLECAĆ.

Bardzo dobry lekarz, nie jest taka osoba która uważa się za niewiadomo kogo i przez to rozmowa znim jest bardzo przyjemna. Dobry specjalista bo kilka osób chwaliło sobie wykonane przez niego zabiegi, nie słyszałem złych opinii. Jedyna wada to koszt wizyty ale niektórzy mogą za darmo go odwiedzić bo jest ordynatorem w Tuszyna

Nie wiem jaki z niego fachowiec (nie było mi dane spotkać się z jaśnie wielmożnym lekarzem) ale przedsiębiorca bardzo słaby. Starając się o prywatną wizytę, chcąc jedynie się dowiedzieć przed przyjściem, czy będę w stanie przeprowadzić całe leczenie przed swoim wyjazdem z Łodzi zostałem postawiony w sytuacji: przychodzisz i płacisz mi za pierwszą wizytę ryzykując, że już Ciebie tutaj nie będzie na kolejnej albo szukaj sobie gdzie indziej lekarza. Stosunek do pacjenta (Klienta) jak do więźnia w obozach koncentracyjnych, kasa ważniejsza niż człowiek!

Problemy z kamicą nerkową -tu u tego lekarza znajdziesz rozwiązanie problemu.Zaufaj.Lekarz godny polecenia.

dzięki niemu mój narzeczony żyje, szybkie przyjęcie na oddział, szybka operacja. lekarz godny polecenia

Polecam wszystkim ,lekarz z powołania,ogromna wiedza fachowa ,zawsze ma czas dla pacjenta.Miałem dwa zabiegi i brak mi słów uznania.

wiele osób ,moich bliskich leczył dr Maranda wszystkie osoby bardzo zadowolone z wyniku leczenia.

Wciąż poszukujesz "Urolog Tomaszów Mazowiecki"?

bezpośredni kontakt 665-291-601
łódź
Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź
PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź