lekarz Ryszard Markiewicz

2,9
2,7
3,2
2,6

Najlepszy lekarz, którego miałam szczęście spotkać w swojej przychodni. Nigdzie mu sie nie spieszy, nikogo nie pogania, a przy tym jest bardzo skrupulatny. Jako jedyny, u którego bylam w przeciągu ostatnich lat, wyjaśnił mi co oznaczają moje wyniki, z czego wynikają i co dalej z nimi zrobić. Przepisał kolejne badania na nfz, których inni lekarze, których o to prosiłam, nie przepisali. Ma świetne podejscie do pacjentów, jest wyrozumiały i fachowy. Jego wiedza, którą dodatkowo potrafi przekazać laikowi, jest zdumiewająca. Goraco polecam każdemu

Nie polecam tego lekarza. Spotkałam go na Nocnej Opiece Medycznej na Kamieńskiego we Wrocławiu. Wizyta trwała ponad godzinę, nie dziwię się. Postawił diagnozę, zapalenie oskrzeli. Podczas wizyty tylko jadł, bawił się telefonem i ciągle wychodził do Pań pielęgniarek TOWARZYSKO, które również co chwilę przychodziły to z ciasteczkiem to kiedy przyjdzie wypić do nich kawkę. Pa Doktor powinien wiedzieć, że w pracy bada się pacjentów. Na koniec namawiał mnie żebym zrobiła u niego odpłatne badanie( tu na Kamieńskiego w gabinecie), bo dziecko na pewno ma alergie. Zdecydowanie nie polecam. Szkoda, ze ...

Zdecydowanie nie polecam. Szkoda, ze nie mamy już prawdziwych lekarzy.

Zdecydowanie nie polecam Pana doktora. "Wykrył" u mojego ojca zapalenie płuc, przepisał całą masę leków na 100% co wzbudziło ogromne zdziwienie farmaceutki i do tego pomylił się w dawkowaniu antybiotyku. Okazało się że po kontroli, następnego dnia u innego dobrego specjalisty żadnego zapalenia płuc nie ma i nie było. Dodam, że mój tato jest po zawale i w jego przypadku, zresztą jak i w każdym należy się wyjątkowa skrupulatność w diagnozie i leczeniu. Wizyta u dr trwa w nieskończoność, jest jakby w innym świecie, haotyczny. Zdecydowanie nie polecam, a wręcz ostrzegam.

Ludzie piszą że jest niedobry i kasę naciąga.ja tak niemy$le.żeby nie pan doktor to moje dzieci już by kilka razy w szpitalu leżały.po za tym co wy ludzie myślicie.że lekaż nie potrzebuje na życie.postawcie się na jego miejscu.poprawne leczenie musi kosztować.kasa chorych niszczy ludzi i oszukują albo badań nie robią.moje dzieci pijana lekarka leczyła, a teraz u Pana doktora jest wkońcu.tak jak trzeba fachowo.😊

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, wręcz ostrzegam przed tym człowiekiem!!Moje dziecko często chorowało więc znajomi polecili mi tego pana że jest bardzo dobrym pediatrą i może mi pomóc. Przy każdej wizycie sugerował mi że moje dziecko jest alergiczką i proponował mi badania alergiczne z krwi(DNA), które zrobiłam i zapłaciłam nie małe pieniądze. Okazało się z tych badań że moja córka jest uczulona na kurze i drzewa. Pan Markiewicz jest też Alergologiem i wiedziałam że wie co robi i dla niego liczy się moja córka ale niestety myliłam się:( Mój mąż nie był przekonany do tych badań zrobionych przez pana doktora i pojechał z moja córką do Centrum Pulmonologi i Alergologi w Karpaczu żeby powtórzyć badania. Z wyników które zrobiliśmy w Centrum Pulmonologi i Alergologi wyszło że moja córka nie jest żadną alergiczką, wyniki które robił pan doktor nie miały żadnej pieczątki laboratorium. Pojechałam razem z mężem do Izby Lekarskiej zgłosić sprawę a tam się dowiedziałam że ten człowiek nie powinien przyjmować jako Alergolog bo nie ma specjalizacji z tej dziedziny. Szok!! Ten człowiek kosztem mojego dziecka chciał zarobić pieniądze (wszystkie wizyty prywatne) i nie miał żadnych skrupułów. Sprawa jest teraz w sądzie lekarskim i mam nadzieję że ten człowiek dostanie zasłużoną karę.

Najlepszy lekarz.polecam wszystkim rodzicom.godny zaufania.inteligentny, miły.że szczerym sercem.naprawdę polecam.

Pod maską uprzejmości kryje się osoba bez skrupułów wyciągająca pieniądze. Leki które sprowadza rzekomo zza granicy można spokojnie kupić u nas w aptekach dużo taniej niż u niego. Poza tym podaje je o wiele dłużej niż powinno się podawać co powoduje kolejne koszty wizyt. Wzbudzając zaufanie pożycza pieniądze od pacjentów a potem nie oddaje i ucina kontakt. Serdecznie odradzam.

nie polecam! to jakis Dziwny czlowiek, napewno nie alergolog-sprawdzilam w Izbie lekarskiej bo ktos mnie ostrzegl po pierwszej wizycie u tego psedo lek. Zaproponowal mi testy z krwi za 500zl pozniej jakies dodatkowe dwa inne panele po ponad 200zl kazdy, dobrze sie stalo,ze nie moglam pojechac a dowiedzialam sie ,ze gdzie indziej, na miejscu wykonuja takie badania za 160zl wysylajac do laboratorium we wroclawiu. poza tym pan lekarz zasnal podczas rozmowy ze mna, nie wiem czy mial kryzys czy kaca...?

Oceniam pozytywnie. Lekarz ten bardzo mi pomógł. W końcu wiem czego mam unikać bo testy sprawdziły się w 100%. Leki dobrał świetnie bo nie czuję się po nich skołowana jak po lekach które sama kupowałam bez recepty.

Biznesmen a nie lekarz.... Jego testy zawsze pokazują alergię do odczulania za które bierze dużą kasę a u prawdziwego lekarza te same testy nie wykazują alergii a jeśli już to taką którą nie ma potrzeby odczulać (za grubą kasę) a wystarczy leczyć doraźnie farmakologicznie. NIE POLECAM

NIE POLECAM