lekarz Ryszard Markiewicz

Pulmonolog

2,7
2,7
2,6

to oszust.gnida lekarska.moja corka zupelnie zdrowa wedlug niego ma atopowe zapalenie skory a tak naprawde to nie to.naciagnal mnie na 2 000 zl wmawiajac ze moje dziecko moze jesc tylko niektore r?eczy.zrobil ze mnie wariatke kretyn.ludzie opamietajcie sie i nie chodzcie do tego pseudo lekarza ktory faszeruje dzieci lekami.dajac dwolatce takie leki i w takich dawkach ze masakra.

nie polecam! to jakis Dziwny czlowiek, napewno nie alergolog-sprawdzilam w Izbie lekarskiej bo ktos mnie ostrzegl po pierwszej wizycie u tego psedo lek. Zaproponowal mi testy z krwi za 500zl pozniej jakies dodatkowe dwa inne panele po ponad 200zl kazdy, dobrze sie stalo,ze nie moglam pojechac a dowiedzialam sie ,ze gdzie indziej, na miejscu wykonuja takie badania za 160zl wysylajac do laboratorium we wroclawiu. poza tym pan lekarz zasnal podczas rozmowy ze mna, nie wiem czy mial kryzys czy kaca...?

To nie jest lekarz,tylko facet który liczy kasę. Nie polecam nikomu tego pseudo-alergologa!!!!!!! Wziął grube pieniądze za testy z krwi,za które gdzie indziej zapłaciłbym dużo mniej. Po za tym kłamca i oszust.

To nie jest lekarz,tylko facet który liczy kasę.
Nie polecam nikomu tego pseudo-alergologa!!!!!!!
Po za tym kłamca i oszust.

Moja opinia jest negatywna. Po pierwsze nie jest alergologiem. Test, który wykonał wykazał u syna dużą alergię(test bez oznaczenia laboratorium i pieczątki!). Lekarz stwierdził też astmę(wystawił nawet zaświadczenie), nafaszerował syna lekami, po których "świat mu wirował". Zaniepokojony skonsultowałem się z prawdziwym alergologiem i dwukrotnie wykonałem testy alergologiczne jak i badanie spirometryczne. No i teorie pana doktora zostały całkowicie obalone.

Biznesmen a nie lekarz. zawsze spokojny i uprzejmy, leki niby pomagały, ale jak poradziłem się znajomego lekarza ten powiedział, że tak można leczyć objawowo nie znając przyczyny. Zrobił badania rzekomo z krwi za które zabuliliśmy srogie pieniądze, a gdy zasugerowałem inne badanie o którym czytałem w Internecie nawrzeszczał na mnie. kdy opierałem się tym badaniom był strasznie nie uprzejmy.

Bardzo polecam, moje leczenie wreszcie przynosi oczekiwane rezultaty.

Bardzo polecam, moje leczenie wreszcie przynosi oczekiwane rezultaty.

Nie polecam! Już po pierwszej nafaszerował nam dziecko drogimi lekami alergicznymi i zlecił testy z krwi, z których i tak niewiele wyszło (skandaliczny koszt 500zł w gabinecie prywatnym w/w lekarza). Po testach znowu wizyta i 100zł za omówienie wyników powyższych testów!! Inny lekarz zredukował leki doustne i zlecił inhalacyjne.Nastąpiła poprawa a dziecko nie bierze już garści leków dwa razy dziennie. Lekarz ewidentnie nastawiony na zdzieranie forsy z zatroskanych rodziców!

Nie polecam!
Lekarz ewidentnie nastawiony na zdzieranie forsy z zatroskanych rodziców!

Myślałam że można temu człowieku zaufać, ale myliłam się. moje dziecko było królikiem doświadczalnym!!

Nie mogę wprost uwierzyc ,że mówimy o tym samym lekarzu.Leczylam dwójke moich dzieci u pana Markiewicza i nie powiem jednego złego słowa na temat jego podejćsia do pacjeta,kompetencji i poswieconego czasu pacjetowi.Cieszę ,że moje dzieci wyrastały przy takich osobowosciach lekarskich i nie były traktowane jako ,,kroliki doswiadczalne''

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, wręcz ostrzegam przed tym człowiekiem!!Moje dziecko często chorowało więc znajomi polecili mi tego pana że jest bardzo dobrym pediatrą i może mi pomóc. Przy każdej wizycie sugerował mi że moje dziecko jest alergiczką i proponował mi badania alergiczne z krwi(DNA), które zrobiłam i zapłaciłam nie małe pieniądze. Okazało się z tych badań że moja córka jest uczulona na kurze i drzewa. Pan Markiewicz jest też Alergologiem i wiedziałam że wie co robi i dla niego liczy się moja córka ale niestety myliłam się:( Mój mąż nie był przekonany do tych badań zrobionych przez pana doktora i pojechał z moja córką do Centrum Pulmonologi i Alergologi w Karpaczu żeby powtórzyć badania. Z wyników które zrobiliśmy w Centrum Pulmonologi i Alergologi wyszło że moja córka nie jest żadną alergiczką, wyniki które robił pan doktor nie miały żadnej pieczątki laboratorium. Pojechałam razem z mężem do Izby Lekarskiej zgłosić sprawę a tam się dowiedziałam że ten człowiek nie powinien przyjmować jako Alergolog bo nie ma specjalizacji z tej dziedziny. Szok!! Ten człowiek kosztem mojego dziecka chciał zarobić pieniądze (wszystkie wizyty prywatne) i nie miał żadnych skrupułów. Sprawa jest teraz w sądzie lekarskim i mam nadzieję że ten człowiek dostanie zasłużoną karę.