lekarz Ryszard Marzec

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

2,6
2,7
2,6

Dr Ryszard Marzec to ortopeda skuteczny. Ponad dwa lata walczyłam z bólem i niesprawnością kolana - nie mogłam chodzić. Leczyłam się u kilku lekarzy. Pomógł mi dopiero doktor Marzec. Od trzech miesięcy chodzę i nie odczuwam bólu. Z uznaniem i podziękowaniem Helena G. ze Szczecina

Z uznaniem i podziękowaniem Helena G. ze Szczecina

Najgorszy lekarz do jakiego trafiłam. Przez jego niekompetencję musiałam borykać się z bólem kolana, które nie było dobrze zdiagnozowane - pomimo przewlekłych dolegliwości, które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie, nie zostałam skierowana na rezonans, a jedynie odprawiana z każdą wizytą i źle zdiagnozowana. Dostałam od niego skierowanie na fizjoterapie bez zrobienia jakichkolwiek badań! Do tego zimny, arogancki i ignorujący swoich pacjentów "specjalista". Gdybym nie trafiła do innego, kompetentnego ortopedy, w wieku 19 lat zostałabym osobą z ograniczoną sprawnością ruchową; po wykonaniu artroskopii kolana przez innego lekarza stwierdził, że trafiłam do niego w ostatniej chwili, gdyż miałam ponadrywane więzadła w kolanie i uszkodzoną tzw triade; jestem elastopatka i gdyby te więzadła zostały zerwane, staw już nigdy nie funkcjonowałby w pełnym zakresie.
NIE POLECAM, SZKODA CZASU I PIENIĘDZY, a przede wszystkim zdrowia na tak niekompetentnego "lekarza". Ostrzegam przed kimś, kto wypalił się w swoim zawodzie.

człowiek ten zapomniał że kiedyś składał przysięgę Hipokratesa. Obsługiwał pacjenta patrząc na zegarek . USG robił rozmawiając z koleżanką, by za tydzień w rozpoznaniu napisać coś z " powietrza". Odsyła na kolejne badanie do swojej prywatnej praktyki. Chyba już czas aby Dyrektor WOMPU ZOBACZYŁ KTO U NIEGO PRACUJE.Może lepiej byłoby zatrudnić na miejsce tego pana rzeżnika, byłoby przynajmniej konkretniej. Takim lekarzem w pełni zniecierpliwionym i aroganckim powinna zainteresować się IZBA LEKARSKA. Szkoda że trafiamy na takich pseudo lekarzy....:{

Tak jak wyzej wypeniłam formularz doktor nie jest godny zaufania i napewno nikomu go nie polece.

W 2008 roku miałąm uraz nogi,noga byłą spuchnięta, na izbie przyjęć stwierdzili że to ścięgna,po tygodniu bólu poszłam do przychodni, tam rejestracja na termin dopiero za 3-4miesiace, doktor Marzec przyjął mnie bez rejestracji już po godzinach pracy, w momencie gdy miał wyjść z gabinetu, w RTG wyszło pęknięcie i do wyleczenia byłam przyjmowana na takiej zasadzie bez czekania. Spokojnie mogę polecić lekarza.

beznadziejny nie polecam nikomu liczy się tylko prywata

beznadziejny nie polecam nikomu liczy się tylko prywata

szkoda czasu proponuje gabinet jego prywatny nipolecam

szkoda czasu proponuje gabinet jego prywatny nipolecam

zmarnował moje kolana, nie rozpoznał wady kregosłupa, lekarz z przeterminowaną wiedzą, nie polecam!

Zdecydowanie polecam, jest konkretny i podchodzi do pacjęta rzeczowo. Rozmawia z pacjętem jak z człowiekiem, a n ie ma pretensje, że musi pracować.

ie ma pretensje, że musi pracować.

jako jedyny z czterech ortopedów u jakich byłam rozpoznał moją chorobę i podjął leczenie.