lek. med. Ryszard Morissonlek. med. Ryszard Morisson - zdjęcie profilowe

lek. med. Ryszard Morisson

Diabetolog, Internista, Wizyty domowe

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, diabetologiem.

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, diabetologiem.

Przez wiele lat byłem lekarzem na Oddziale Wewnętrznym "B" Szpitala Wojewódzkiego w Opolu, kierowanym przez profesora Jana Urbańczyka. Obecnie pracuję na Oddziale Wewnętrznym Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu, gdzie łączę pracę specjalisty chorób wewnętrznych i diabetologa.

Od ponad 20 lat głównym przedmiotem moich zainteresowań medycznych jest cukrzyca i leczenie ludzi, którzy zmagają się z tą chorobą.

W 1991 r. podjąłem pracę w Poradni Diabetologicznej Obwodu Lecznictwa Kolejowego w Opolu. Poradnię tą prowadziłem do czasu likwidacji przychodni. Następnie kontynuowałem pracę w poradni diabetologicznej Szpitala Wojewódzkiego i w wielu innych miejscach w ramach tzw. podkontraktów diabetologicznych.

Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier