Ryszard Napierała

Wspaniały, troskliwy i kompetentny lekarz, który był przy porodzie mojego syna. Więcej takich osób. Razem z żoną szczerze polecamy.

Wspanialy ginekolog ,polecam lekarza Napierale .Jestem po operacji 100% zadowolona.

Ja niedawno rodziłam w Stalowej Woli i muszę przyznać ze bardzo jestem zadowolona. Pan doktor Napierała bardzo często zaglądał do mnie i interesował sie przebiegiem porodu, wcześniej byłam też przez niego badana i pan doktor umie zrobić to z wyczuciem i bezboleśnie. Według mnie jest sympatyczny i konkretny. Jeśli bym jeszcze kiedyś rodziła to własnie doktora Napierałe chciałabym mieć przy porodzie.

Endometrioza zoperowana mam nadzieje raz na zawsze-zabieg 3 lata temu.Rodzilam rowniez przy nim.Nie rozplywa sie nad pacjentkami,jest konkretny i rzeczowy ale mi ten styl bardzo odpowiada.Mam zaufanie .Polecam.Joanna

Takich ludzi powinno się wysyłać w kosmos bez biletu powrotnego. Zdecydowanie nie polecam.

za bardzo wyciaga reke a niewiele robi .traktuje pacjeta jak rzecz a nie czlowieka. moja rodzina doswiadczyla tego kilka razy

Naprawdę dobry specjalista,bardzo dużo mi pomógł przy porodzie.Kiedy było już po wszystkim nadal interesował się ,nie tylko mną, ale i dzieckiem.Polecam

nie polecam, nie spełił moich oczekiwań, nie jest uprzejmy, nie poświęca pacjentowi duzzo czasu.

Prawdziwy profesjonalista, lekarz z powołania.

Prawdziwy profesjonalista, lekarz z powołania.

Bliska mi osoba była operowana przez Pana Napierałę, który wykazał się profesjonalizmem i zwykłym , ludzkim zrozumieniem drugiego człowieka.Zarówno On , jak i personel oddziału ginekologicznego zasługują na wyrazy najwyższego uznania.Opieka na wysokim poziomie.