dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Pana doktora. Moją traumą były opadające powieki, prze co moje oczy zawsze wydawały się smutne... Na szczęście Pan doktor zajął się tematem :):):):) wszystko jest idealnie i nie ma zadnych blizn :)

Od dziecka miałam problem z odstajającymi uszami - do czasu szybkiego zabiegu przeprowadzonego przez Pana doktora - żałuję tylko, że czekałam tak długo - bo już dawno mogłam mieć problem z głowy! Dziękuję.

wizyta u Pana doktora trwa 10 minut , brak rozmowy, liczy sie ilosc nie pacjet, na szczescie jest wybor lekarzy w tej dziedzinie, nie polecam tego lekarza

Dziękuje Pani doktorze - teraz dzięki Pana pomocy mam w końcu normalne powieki - a nie takie zapadnięte, gdzie każdy od razu pytał co się dzieje i czemu jestem smutny - co mijało się z prawdą! w końcu ludzie widzą we mnie optymistę :):)

miałam korekte powiek dolnych w kwietniu tego roku jestem bardzo zadowolona z rezultatów zabieg wykonano w Wrocławiu

Bardzo dobry lekarz, miły kompetentny, z prawdziwym powołaniem. Zajął się moją dolegliwością bardzo zadowalająco i aż do całkowitego wyleczenia służył mi radą i pomocą. Polecam każdemu tego doktora, niewielu takich dziś dziś spotyka.

Pan Doktor Ryszard Nawrocki to zdecydowanie bardzo dobry specjalista, chirurg plastyczny z sercem i powołaniem. Bardzo pomocny i troskliwy zarówno przed i po operacji. Przejmuje się pacjentem, jak najbliższą rodziną. Operację, która dla mnie była ważna, wykonał na najwyższym poziomie. Okazał się również, nie tylko świetnym fachowcem, ale i bardzo dobrym człowiekiem. Robi dla pacjenta zdecydowanie więcej niż wymaga zwkła przyzwoitość lekarska i zdecydowanie więcej niż wymagają procedury medyczne. To po prostu Wielki Chirurg Plastyczny z Wielkim Sercem. Żadne słowa nie wyrażą mojej ogromnej wdzięczności.

Pan dr Ryszard Nawrocki zmienił moje życie... korekcje małżowin usznych u takiego specjalisty wyszła bezstresowo. Podczas zabiegu była miła atmosfera i kompetentnie podszedł do mojego problemu przed jaki po. Nawet zbytnio nie bolą. W Lublinie bywa niestety tylko raz w miesiacu ale warto czekać. Sympatyczny

Wspaniały lekarz, mistrz chirurgii plastycznej. Miałam operowany nos przez Pana Doktora - efekt doskonały. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Lublin"?

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław