lekarz Ryszard Nowicki

Diabetolog

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy tłumaczy wszystko i zawsze ma pozytywne nastawienie. Widać podczas wizyt że lubi to co robi i temu się poświęca. Dobrze dopasował mi diete i nauczył jak przetrwać ciążę z cukrzyca. Polecam!!!

SUPER LEKARZ POLECAM KOMPETENCJE 5+ MAŁO JEST TAKICH LEKARZY Z TAKIM PODEJŚCIEM DO PACIENTA POŚWIĘCA PACIENTOWI TYLE CZASU ILE POTRZEBUJE BARDZO MU JESTEM WDZIĘCZNA ZA LECZENIE TŁUMACZENIE ORAZ ZA LEPSZE SAMOPOCZUCIE ŚWIAT BYŁBY PIĘKNIEJSZY JAK WSZYSCY LEKARZE BY TAK PODCHODZILI DO PACJENTA JAK PAN DOKTOR BEATA

Pan doktor godny polecenia dla pacjentów przyjaźnie nastawiony widać źe zna swój fach. Godny polecenia pozdrawiam chorych i Pana doktora. Wiesław Sz.

Fajny gość. Polecam. Wyjątkowo miły i serdeczny, wesoły, wizyta nie stresuje, doktor dobrze kombinuje jak tu właściwie pomoc, jest lubiany, ma swoje powiedzonka, polecam.

Fajny gość. Polecam.

Co tu dużo komentować,widać po opini jakim jest lekarzem,jest super,jak na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z leczenia:)pozdrawiam:)

jak najbardziej kompetentny ,szalenie ujmujący,super, polecam każdemu w potrzebie