lekarz Ryszard Olejnik

Ginekolog

3,6

Dr Ryszard Olejnik to wg mnie jeden z niewielu lekarzy ginekologów, którzy u nas w Częstochowie zasługują na miano świetnego lekarza. Przede wszystkim świetny specjalista , znajacy temat i swoją pacjentkę, świetny operator, poświęca kobiecie tyle czasu ile potrzeba, wszystko skrupulatnie tłumaczy i wyjaśnia. Poza tym ma poczucie humoru i świetne podejście do pacjenta. Nie spotkałam innego , który tak dobrze by się mna zajął. Zanim do niego trafiłam , napotykałam takich, którzy albo poświęcali mi zalednie 8 mniut i za każdym razem nie wiedzieli kim jestem i z czym tu trafiłam i przez 5 minut musiałam wszystko od początku przypominać- pomimo, że była to np. 6 wizyta!, albo na takich , ktorzy na pieczątce mają specjalista ultrasonografii, a 4cm torbiela nie widzą. Nigdy go nie zmienię, z żadnego lekarza nie byłam tak zadowolona ! polecam serdecznie!! Barbara P.

Niezwykle oschły i nieprzyjemny lekarz. Nie byłam Jego pacjentka, lecz miałam do czynienia z Panem Doktorem bedac szpitalu. Był bardzo niedelikatny, nadęty, lekceważący, nieempatyczny. Bagatelizowal pytania pacjentek. Jednym słowem - gbur. Na korytarzu nawet nie odpowiadał "dzień dobry". Dziwie sie wszystkim pozytywnym opiniom które czytam na temat Pana Doktora. Nie wiem jakim jest specjalistom (absolutnie nie umniejszam jego wiedzy i umiejętności), ale w kontakcie osobistym jest bardzo nieprzyjemny. Byc moze w stosunku do swoich prywatnych pacjentek zachowuje sie inaczej. W każdym razie- nie polecam.

Cwaniaczek nagabujący do prywatnych wizyt. Zaszłam w ciążę mając wówczas raczej ciężką pracę obciążającą fizycznie i psychicznie uznał, że nie ma żadnych powodów do wypisania L4, ale niech przyjdzie pani do mojego prywatnego gabinetu... Powinno się o tym głośno mówić bo nie jest to uczciwe choćby z tego powodu, że bierze kasę za siedzenie w przychodni gdzie przychodzą po poradę i pomoc ludzie nie mający pieniędzy na prywatne wizyty.

Cwaniaczek nagabujący do prywatnych wizyt.

Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz który rzeczywiście jest niezwykle kompetentny i jest bardzo dobrym specjalistą... czego więcej wymagać od lekarza, a co do uprzejmości niektórzy mogą się doczepić... ale czy chodzi o ładne słówka czy o właściwą diagnozę drogie Panie?! Ja osobiście lubię takie osoby od których otrzymuję to czego oczekuje bez zbędnych uprzejmości :) Polecam tego specjalistę

Serdecznie polecam. Kompetentny i rzetelny lekarz, udziela wszystkich informacji. Prowadził mój pierwszy poród zakończony cesarskim cięciem. Serdecznie polecam !!! Kolejną ciążę na pewno będę prowadzić u tego lekarza.

naprawde lekarz godny polecenia. Moja ciąża z początku niby taka jak wszytskie okazała się ciążą z problemami i to ortopedycznymi co włąśnie dr Olejnik zauważył i nakazał konsultację. Poświęca pacjetce tyle czasu ile jest wymagane nigdy nie mniej niż 20min, konkretny, uprzejmy, nie 'owija w bawełne', zna się na rzeczy. Na każdej wizycie komplet badań i komentarzy. Polecam bardzo!

Nie dlugo mialam okazje korzystac z wizyt u Dr. poniewaz odszedl z mojej przychodni, ale bylam jak najbardziej zadowolona prowadzil moja ciaze do 3 miesiaca i zastanawiam sie wlasnie czy nie zaczac korzystac z wizyt prywatnych, uwazam ze warto. POlecam na 100%.

Bardzo dobry lekarz. Uratował mojego syna i mnie podczas cesarki. Bardzo polecam.

Lekarz w 100% godny polecenia, zna się na swoim fachu, poświęca pacjentce tyle czasu ile tego wymaga, nie zbywa, wszystko dokładnie tłumaczy. Wizyta może trwać nawet do 50minut o ile jest taka potrzeba. To lekarz z powołania.!!!

Może ma wiedzę, ale jego podejście do pacjenta jest co najmniej specyficzne. Straszny dziwak. Nie potrafi normalnie przekazać informacji, tylko prowadzi te swoje dziwne wywody. Strach zapytać się o co kolwiek bo nie wiadomo jaka będzie reakcja. Czy łaskawie odpowie, czy wyśmieje pytanie a przecież nie każdy studiował medycynę. Nie polecam tego pana. Szkoda nerwów, są inni dobrzy ginekolodzy np Bińczyk, Wilkowski