lekarz Ryszard Olejnik

Cwaniaczek nagabujący do prywatnych wizyt. Zaszłam w ciążę mając wówczas raczej ciężką pracę obciążającą fizycznie i psychicznie uznał, że nie ma żadnych powodów do wypisania L4, ale niech przyjdzie pani do mojego prywatnego gabinetu... Powinno się o tym głośno mówić bo nie jest to uczciwe choćby z tego powodu, że bierze kasę za siedzenie w przychodni gdzie przychodzą po poradę i pomoc ludzie nie mający pieniędzy na prywatne wizyty.

Cwaniaczek nagabujący do prywatnych wizyt.

Niezwykle oschły i nieprzyjemny lekarz. Nie byłam Jego pacjentka, lecz miałam do czynienia z Panem Doktorem bedac szpitalu. Był bardzo niedelikatny, nadęty, lekceważący, nieempatyczny. Bagatelizowal pytania pacjentek. Jednym słowem - gbur. Na korytarzu nawet nie odpowiadał "dzień dobry". Dziwie sie wszystkim pozytywnym opiniom które czytam na temat Pana Doktora. Nie wiem jakim jest specjalistom (absolutnie nie umniejszam jego wiedzy i umiejętności), ale w kontakcie osobistym jest bardzo nieprzyjemny. Byc moze w stosunku do swoich prywatnych pacjentek zachowuje sie inaczej. W każdym razie- nie polecam.

Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz który rzeczywiście jest niezwykle kompetentny i jest bardzo dobrym specjalistą... czego więcej wymagać od lekarza, a co do uprzejmości niektórzy mogą się doczepić... ale czy chodzi o ładne słówka czy o właściwą diagnozę drogie Panie?! Ja osobiście lubię takie osoby od których otrzymuję to czego oczekuje bez zbędnych uprzejmości :) Polecam tego specjalistę

dziwak, nie polecam dziwak, nie polecam

dziwak, nie polecam
dziwak, nie polecam

Serdecznie polecam. Kompetentny i rzetelny lekarz, udziela wszystkich informacji. Prowadził mój pierwszy poród zakończony cesarskim cięciem. Serdecznie polecam !!! Kolejną ciążę na pewno będę prowadzić u tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Uratował mojego syna i mnie podczas cesarki. Bardzo polecam.

Może ma wiedzę, ale jego podejście do pacjenta jest co najmniej specyficzne. Straszny dziwak. Nie potrafi normalnie przekazać informacji, tylko prowadzi te swoje dziwne wywody. Strach zapytać się o co kolwiek bo nie wiadomo jaka będzie reakcja. Czy łaskawie odpowie, czy wyśmieje pytanie a przecież nie każdy studiował medycynę. Nie polecam tego pana. Szkoda nerwów, są inni dobrzy ginekolodzy np Bińczyk, Wilkowski

Nie dlugo mialam okazje korzystac z wizyt u Dr. poniewaz odszedl z mojej przychodni, ale bylam jak najbardziej zadowolona prowadzil moja ciaze do 3 miesiaca i zastanawiam sie wlasnie czy nie zaczac korzystac z wizyt prywatnych, uwazam ze warto. POlecam na 100%.

to znakomity lekarz-polecam,kompetentny,przewidujący,dobry djagnosta,lekarz z powołania

Nazywa rzeczy po imieniu i o to chodzi.Pozdrawiam/

Nazywa rzeczy po imieniu i o to chodzi.Pozdrawiam/