lekarz Ryszard Olejnik

Najlepszy ginelokog w ktorego bylam. Koszt 120 zl obejmuje wszystkie badania.

Najlepszy ginelokog w ktorego bylam. Koszt 120 zl obejmuje wszystkie badania.

Witam, jest to lekarz w 100% godny polecenia, lekarz z powołania, wszystko dokladnie tłumaczy, wyjaśnia, naprawde lekarz na 6! :)

Doktor Olejnik prowadził mnie w czasie ciąży i nie zlecił badań, które potem do porodu powinnam wziąć do szpitala. Poza tym jest bardzo niesympatyczny, zdecydowanie trzeba ,,wyciągać" z niego każdą informację na temat stanu swojego i dziecka zdrowia. Jestem bardzo niezadowolona z jego usług i nie polecałabym go żadnej kobiecie. A jeśli chodzi o poświęcanie czasu pacjentce, to nie przyjmuje nikogo, kto zjawi się w jego gabinecie 15 minut przed końcem pracy, mimo że wizyty przeprowadza bardzo szybko.

Lekarz w 100% godny polecenia, zna się na swoim fachu, poświęca pacjentce tyle czasu ile tego wymaga, nie zbywa, wszystko dokładnie tłumaczy. Wizyta może trwać nawet do 50minut o ile jest taka potrzeba. To lekarz z powołania.!!!

naprawde lekarz godny polecenia. Moja ciąża z początku niby taka jak wszytskie okazała się ciążą z problemami i to ortopedycznymi co włąśnie dr Olejnik zauważył i nakazał konsultację. Poświęca pacjetce tyle czasu ile jest wymagane nigdy nie mniej niż 20min, konkretny, uprzejmy, nie 'owija w bawełne', zna się na rzeczy. Na każdej wizycie komplet badań i komentarzy. Polecam bardzo!

Dr Ryszard Olejnik to wg mnie jeden z niewielu lekarzy ginekologów, którzy u nas w Częstochowie zasługują na miano świetnego lekarza. Przede wszystkim świetny specjalista , znajacy temat i swoją pacjentkę, świetny operator, poświęca kobiecie tyle czasu ile potrzeba, wszystko skrupulatnie tłumaczy i wyjaśnia. Poza tym ma poczucie humoru i świetne podejście do pacjenta. Nie spotkałam innego , który tak dobrze by się mna zajął. Zanim do niego trafiłam , napotykałam takich, którzy albo poświęcali mi zalednie 8 mniut i za każdym razem nie wiedzieli kim jestem i z czym tu trafiłam i przez 5 minut musiałam wszystko od początku przypominać- pomimo, że była to np. 6 wizyta!, albo na takich , ktorzy na pieczątce mają specjalista ultrasonografii, a 4cm torbiela nie widzą. Nigdy go nie zmienię, z żadnego lekarza nie byłam tak zadowolona ! polecam serdecznie!! Barbara P.

Profesjonalizm w każdym calu. Jeśli chodzi Państwu o kompetencje i świetną praktykę, a nie tzw. "gadkę szmatkę" to polecam dr Olejnika. Marta K-S.