lekarz Ryszard Olejnik

Ginekolog

3,6

Najlepszy ginelokog w ktorego bylam. Koszt 120 zl obejmuje wszystkie badania.

Najlepszy ginelokog w ktorego bylam. Koszt 120 zl obejmuje wszystkie badania.

Nazywa rzeczy po imieniu i o to chodzi.Pozdrawiam/

Nazywa rzeczy po imieniu i o to chodzi.Pozdrawiam/

to znakomity lekarz-polecam,kompetentny,przewidujący,dobry djagnosta,lekarz z powołania

Witam, jest to lekarz w 100% godny polecenia, lekarz z powołania, wszystko dokladnie tłumaczy, wyjaśnia, naprawde lekarz na 6! :)

Profesjonalizm w każdym calu. Jeśli chodzi Państwu o kompetencje i świetną praktykę, a nie tzw. "gadkę szmatkę" to polecam dr Olejnika. Marta K-S.

Doktor Olejnik prowadził mnie w czasie ciąży i nie zlecił badań, które potem do porodu powinnam wziąć do szpitala. Poza tym jest bardzo niesympatyczny, zdecydowanie trzeba ,,wyciągać" z niego każdą informację na temat stanu swojego i dziecka zdrowia. Jestem bardzo niezadowolona z jego usług i nie polecałabym go żadnej kobiecie. A jeśli chodzi o poświęcanie czasu pacjentce, to nie przyjmuje nikogo, kto zjawi się w jego gabinecie 15 minut przed końcem pracy, mimo że wizyty przeprowadza bardzo szybko.

dziwak, nie polecam dziwak, nie polecam

dziwak, nie polecam
dziwak, nie polecam