dr n. med. Ryszard Olesiejuk

Pulmonolog

3,9

Ten Lekarz przez duże L, lekarz z powołania leczył zarówno moją Babcię jak i Teściową. Niesamowita kompetencja, kultura osobista, podejście do pacjenta. Moja Teściowa zawdzięcza Mu życie - bo tylko dzięki Jego uporowi jak i wiedzy zdiagnozował m.in. chorobę - gruźlicę osierdzia. Od wszystkich innych "lekarzy" słyszałam jedynie - "to starość proszę pani", zbywano mnie (opiekowałam się Teściową) i przygotowywano rodzinę na najgorsze. On natomiast nie patrzył na wiek, tylko chciał leczyć i ją wyleczył. Już 10 lat mija a Teściowa biega nadal jak motorek - jestem Mu bardzo wdzięczna. ...

Od wszystkich innych "lekarzy" słyszałam jedynie - "to starość proszę pani", zbywano mnie (opiekowałam się Teściową) i przygotowywano rodzinę na najgorsze. On natomiast nie patrzył na wiek, tylko chciał leczyć i ją wyleczył. Już 10 lat mija a Teściowa biega nadal jak motorek - jestem Mu bardzo wdzięczna. Popieram opinię, którą ktoś pisał po dłuższym pobycie w szpitalu, to był fantastyczny oddział w szpitalu przy Rycerskiej. Dr Rybkę również pamiętam, również wysoko cenię i polecam. Dziękuję Panie Doktorze :)

Leżałam przez dłuższy okres w szpitalu u Pana Doktora na oddziale i musze przyzanć,że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona w jaki sposób Pan Doktor prowadzi oddział.Pełna komptetencja zarówna Pana Doktora jak i lekarzy z nim współpracujących (Pani Katarzyna Rybka,Pani Barbara Wojnarowicz - Dimitruk) a także personelu pielęgniarek.Ludzkie podejście do pacjenta, pełne zainteresowanie pacjentem. Pan Doktor zawsze otwarty na problemy pacjentów.Dzięki Panu Doktorowi zostałam bardzo szybko zdiagnozowana i wyleczona. Dziękuję:-)Pacjentka

Nie tylko bardzo kompetentny lekarz ale i bardzo porządny człowiek.

Nie tylko bardzo kompetentny lekarz ale i bardzo porządny człowiek.

Wspanały lekarz, polecam jest sensowny. miły nie zostawi pacjenta bez pomocy i nie najwazniejsze są dla niego pieniądze, zeby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor .

ja do pana doktora przyjechalem az z za granicy i pomogl mi gdzie inni nie wiedzeli co mi jest jest z niego zadowolony tomasz z irlandi

wspaniały ,mądry lekarz , gorąco polecam , najlepszy specjalista jakiego znam , lekarz który leczy sercem

Wspaniały specjalista i wspaniały człowiek. Podejście do pacjenta serdeczne i ciepłe.

Popieram wszystkie poprzednie opinie. Miałam do czynienia z wieloma lekarzami i aż miło spotkać kogoś tak kompetentnego, a jednocześnie z taką kulturą osobistą i miłym podejściem do pacjenta.

Wziął pieniądze, plecił następnego kolesia i się skończyło. Maja kasy jak lodu a nie mógł by w takim przypadku tylko za połowę ceny. Nawet jednej kartki nie wypisał. A szczególnie to już mnie zastanawia co ci lekarze słyszą w słuchawkach jak manipuluja nimi jakby muchy odganiali. Ale sprawiedliwość jest jedna.

chciałabym ,zeby w Polsce leczyli nas tylko tacy lekarze jak pan doktor, którzy nie patrzą na status materialny pacjenta oraz na jego pozycje w kraju.plecam.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Rzeszów"?

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

NZOZ Kardiologia
Podwisłocze 22A
35-309 Rzeszów

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Solarza Ignacego 22/55