Ryszard Pakuło

Bardzo dobry lekarz, polecam, wspaniały człowiek wysłucha pacjentkę , doradzi ponieważ ma duże doświadczenie i ciągle podwyższa kwalifikacje. Nigdy się nie zawiodłam.

Witam 😊 Ja tak z innej beczki.. chciałam się dowiedzieć czy z badań prenatalnych połówkowych którejś z pań co do płci dziecka nastąpiły pomyłki u tego lekarza.? A co do pana doktora nie było źle. w każdym bądź razie dla mnie był miły i delikatny przy badaniach. Pozdrawiam 😉

Witam 😊
Pozdrawiam 😉

Polecam, czytam opinie i sie dziwię gdyż ostatnio byłam u Pana doktora ( Na NFZ)i naprawdę był bardzo miły i sympatyczny wszystko tłumaczył cierpliwie i spokojnie

Nigdy więcej nie pójdę do tego chama i prymitywa. Myśli prostak, że jak przyjmuje z NFZ-tu to mu wszystko wolno. Pierwszy raz spotkałam się z tak niekulturalnym i pozbawionym taktu lekarzem. Skandal.

Jedno co o tym konowale można napisać to, że jest wyjątkowym chamem i pozbawionym jakichkolwiek skrupułów konowałem. Nigdy nikomu tego osobnika nie polecę a wręcz przeciwnie każdej znajomej będę go serdecznie odradzała. Ten osobnik powinien wiedzieć, że nie jest jedynym ginekologiem w mieście. A kasa to nie wszystko bo braku kultury i dobrego wychowania nie można, niestety dla takich typów, kupić.

Takiego chama to ze świecą szukać. Może inne Panie mają o nim inne zdanie ale to zapewne zależy od ilości kasy wręczonej temu osobnikowi. Kompletny brak wychowania, taktu i ludzkiego podejścia do kobiety.

Bez względu na to co piszą inne Panie ja z tym "lekarzem" mam jak najgorsze doświadczenia. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się żeby lekarz ginekolog w trakcie badania wyszedł sobie na przerwę zostawiając mnie w gabinecie. To przede wszystkim cham a jego podejście do pacjentki jest na poziomie urągającym godności człowieka. Po ostatniej wizycie mam zamiar zgłosić moje uwagi odpowiednim służbom żeby żadna kobieta nie została potraktowana tak jak ja.

NIGDY W ŻYCIU , NAJGORSZY LEKARZ WSZYSTKO MI WYCIĄŁ, ZBAGATELIZOWAŁ SPRAWE KONkRETNIE !!!!!!!!!!!!!!!

NIGDY W ŻYCIU , NAJGORSZY LEKARZ
WSZYSTKO MI WYCIĄŁ, ZBAGATELIZOWAŁ SPRAWE KONkRETNIE !!!!!!!!!!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor bardzo dokladny, uprzejmy, delikatny. Wizyta obejmowala Usg piersi, badanie piersi oraz badanie ginekologiczne z usg. Zostaly zlecone odpowiednie badania lab. Pan doktor jest lekarzem z powolania. Goraco polecam. Magda

Hm.. prywatnie inny i na kase inny .Ale na lekarza tak byc nie powinno .Zapisuje bardzo drogie tabletki ,mało co tłumaczy ,praktycznie nie udziela informacji co jest tylko ogranicza sie do wreczenia recepty ,na wizycie rozmawia przez telefon gdy pacjentka lezy na fotelu-żenujace)Bardzo szorstki w w badaniu ,jak powiedziałam ze nie stososwałam jego leków-pokazal mi badaniem jak potrafi byc okrutny -zdecydowanie nie pol