Ryszard Pakuło

Wspaniały lekarz. Bardzo mi pomógl w moich problemach. Zawsze wszystko wytłumaczył, odpowiadal na pytania, pocieszał. Można do doktora dzwonić w każdej chwili , jeżeli nie może odebrać to zawsze oddzwania. Lekarz godny polecenia.

Super lekarz, uprzejmy, z doswiadczeniem, naprawdę godny polecenia.

Super lekarz, uprzejmy, z doswiadczeniem, naprawdę godny polecenia.

Moja historia była trudna musiałam znaleźć lekarza o dużej wiedzy i doświadczeniu - któremu mogłabym zaufać. Pan dr Pakuło właśnie taki jest. To była moja pierwsza ciąża - ciąża od początku wysokiego ryzyka ponieważ choruję na toczeń. Pan doktor podjął się jej prowadzenia od samego początku z dużym profesjonalizmem, ogromną wiedzą - nakładając duży nacisk na wszystkie możliwe badania na które dawał skierowania. Jestem bardzo zadowolona , wizyty z NFZ w Opolu odbywały się zawsze planowo - w razie sympozjów w których Pan Doktor często uczestniczył zawsze zostałam informowana i umawiana na inny termin. Świetny gabinet, bardzo dobry specjalista, wizyty co 2 tygodnie zawsze wypełniało badanie usg bardzo dokładnie i szczegółowo omawiane były wszystkie wątpliwości. Za każdym razem miałam odczucie że mój przypadek dla Pana Doktora jest ważny i chce mi pomóc. Mało tego stały kontakt telefoniczny o każdej porze, szybko reagował i nie bagatelizował sprawy. Duży nacisk na badania prenatalne - sprawdzenie najmniejszych niepokojących objawów. Ogromne poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. Miałam duże szczęście mając takiego specjalistę, dzięki niemu jest z nami nasz ukochany skarbuś zdrowy wspaniały!! Dzięki ingerencji Pana Doktora nawet w sam poród zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami - co jest prawdziwym cudem.
Nie oceniajmy kogoś po jednej wizycie, albo zostawmy takie opinie dla siebie - krzywdzimy tym przede wszystkim innych. Tych którzy szukają dobrych specjalistów a czytając właśnie te niesprawiedliwe opinie tracą tą możliwość - wiem bo sama czytałam...
Dzięki Bogu im nie uległam zaufałam i wygrałam cudownego synusia dzięki świetnemu kompetentnemu w 200% dyspozycyjnemu Panu Doktorowi Pakuło.
To lekarz, którego wiedzy i doświadczeniu możecie zaufać!
Dziękujemy, dziękujemy bardzo...

Zdecydowanie odradzam. Arogancki, chamski, opryskliwy. Nie potrafi rozmawiać z pacjentem. Wolałabym iść do znachora w Bombaju niż jeszcze raz mieć do czynienia z tym Panem.

Normalny lekarz, bez szału. Bywali lepsi, bywali gorsi. Nie wiem czy to kwestia choroby czy lekarza ale męczę się już naprawdę długo.

Ja pana doktora znałam już wcześniej.W 2009 zaszłam w ciążę i przypadek sprawił że trafiłam akurat do niego-a może raczej zrządzenie losu bo dzięki niemu utrzymałam tą ciążę.Moja córeczka ma już 2,5 roku i jest zdrowym wspaniałym dzieckiem.Pan doktor kazał dzwonić na komórkę o każdej porze dnia i nocy,wiele badań wykonywał w państwowym gabinecie mimo że chodziłam do niego prywatnie.Wszystko tłumaczył,zawsze pocieszał-lekarz z prawdziwego powołania.Dziękuję panu z całego serca za moją córeczkę-dzięki panu ją mam

Poleciłam Go wielu swoim znajomym... i spełnił ich oczekiwania w zakresie leczenia i opieki.

Polecam tego lekarza, jest miły, kompetentny, zawsze mi wytłumaczy dokładnie co i jak. Po wielu koszmarnych wizytach u innych ginekologów w końcu znalazłam swojego lekarza.

Do Dr.Pakuło chodzę prywatnie i na NFZ , zawsze jest miły, uprzejmy, konkretny,dokładny.....,lekarz godny polecenia.

Z doktorem Pakułą sprawa nie jest łatwa. Kiedy przyszłam prywatnie był bardzo uprzejmy, kiedy na NFZ był bardzo niemiły. Jeśli Pan to kiedyś przeczyta, to niech Pan wyciągnie wnioski! Bo ja nie wiem o co Panu chodzi i dlaczego jest pan taki zmienny.