Ryszard Pakuło

Polecam Pana Pakułę.Bardzo miły .delikatny !!Zadko kogoś takiego można spotkać,

Polecam Pana Pakułę.Bardzo miły .delikatny !!Zadko kogoś takiego można spotkać,

Ja także niestety bardzo zawiodłam się na tym marnym lekarzu. Pierwsza wizyta, za którą zapłaciłam 100 zł trwałaby 5 minut, gdybym nie zareagowała. pan doktor zbadał mnie i powiedział - "to wszystko". A ja w szoku stoję, że przecież jeszcze USG!!!! A on zrobił- z wielką łaską. Potem chodziłam do niego co miesiąc. Przez 6 miesięcy dostałam skierowanie tylko i wyłącznie na jedno badanie krwi!!!! Miałam bardzo silne wymioty , przez które nie mogłam normalnie funkcjonować, ponieważ wymiotowałam o każdej porze w ciągu dnia, gdy cokolwiek zjadłam. Skierował mnie do szpitala, w którym przebywałam przez 3 dni. Potem poprosiłam go o zwolnienie chorobowe , gdyż wymioty nie ustawały a ja musiałam iść do pracy. Pan doktor wyśmiał mnie i powiedział, że w żadnym wypadku nie da. Wiem, że ciąża to nie choroba, ale musiałam chodzić i błagać innych zwykłych lekarzy, bo uwierzcie w takim stanie stanie 8 godzin za ladą w sklepie na nogach w moim stanie z wymiotami było niemożliwe!!! Poza tym doktor spóźniał się ciągle, właściwie każda wizyta trwała 5 minut, fakt - robił za każdym razem USG, ale to tylko jedyny plus tego wszystkiego. Gdy kazał mi się zważyć (w butach zimowych i ubraniach) zapisywał wagę bez ich odjęcia. Na szczęście zmieniłam ginekologa i teraz jestem spokojniejsza chociaż w tych ostatnich miesiącach ciąży. Zdecydowanie odradzam tego lekarza!!!

leczyl mnie 4 miesiace i zapisywal leki za lacznie ponad 800 zl a potem stwierdzil ze nie potrafi sobie poradzic i mam isc gdzie inadziej! dla mnie nie jest fachowcem tylko marnym lekarzem z takim podejsciem do pacjenta! poszlam do innego lekarza i zostalam wyleczona

Przyjeżdża do Opola, bo ma kolejny tutaj etat i to wszystko. Kasa leci. W czasie pracy w przychodni przyjmuje pacjentki prywatnie mimo iż na drzwiach wisiała kartka wyszczególniająca godziny przyjęć w ramach pracy w przychodni i prywatnie. Chodziłam do tego Pana przez okres całej ciąży częściowo na NFZ (razem z mężem płacimy ponad 12.000 zł rocznie na Narodowy Fundusz Zdrowia) i prywatnie. USG miałam wykonywane tylko i wyłącznie podczas wizyt prywatnych, a przecież aparat do USG należy do przychodni Medicsu, więc nie wiem dlaczego tylko wykonywał USG jak się zapłaciło. Termin porodu źle wyznaczył. Często go nie było wizyty były przesuwane, a później miał pretensje, że się nie chodzi regularnie, zamiast co miesiąc byłam np. co sześć tygodni. Podczas ostatniej wizyty wydawało mi się, że zostanę poinformowana np. kiedy powinnam się zgłosić do szpitala jak ciąża zostanie przenoszona. Niestety moja ostatnia wizyta trwała niecałe 10 minut bo Pan „Doktór” się spóźnił i w poczekalni było pełno kobiet i niestety nie zapłaciłam za tą wizytę, więc waga dziecka przed porodem została nieustalona. Podczas tej wizyty Pan „Doktór” gapił się w ekran i doczytywał coś o jakimś leku. Ponieważ mieszkam na wsi, więc traktował mnie jako osobę niewykształconą (posiadam wyższe wykształcenie niż ten człowiek), na początku mnie to bawiło, później już nie, ale dla dobra dziecka starałam nie podnosić sobie ciśnienia. Kila razy dowiedziałam innego specjalistę żeby sprawdzić czy ciąża przebiega prawidłowo. Może w Kędzierzynie ten Pan się sprawdza ale w Opolu nie.

Polecam! Konkretny, delikatny, dokładny. Nawet myślałam, że za dokładny, ale to uratowało mojego synka! Miły, ciepły człowiek...

Dr. Pakuło jest kompetentnym lekarzem, solidnie podchodzącym do sprawy. Jest rzeczowy i dokładny. Prowadził moją ciąże i uważam, że zrobił to bardzo profesjonalnie. Serdecznie go polecam

naprawdę porządny specjalista, jestem w ciąży i bardzo dobrze prowadzi moją ciążę, w pełni tłumaczy wszelkie zagadnienia, wyjaśnia watpliwości i rzeczywiście dba o pacjentkę. poza tym jest przede wszystkim człowiekiem - gdy widzi, ze się niepokoję czy martwię zawesze w racjonalny sposób próbuje mnie uspokoić.

jestem bardzo zadowolona nie spodziewałam się,że dr R.Pakuło jest tak cierpliwy. Badanie bezbolesne ,zbiera dokładny wywiad i co najważniejsze dokładnie tłumaczy wszystko.Byłam już u paru ginekologów i muszę stwierdzić że dr Pakuło jest godny polecenia.

bardzo dobry lekarz.Polecam kazdej pacjentce.bada, pyta,interesuje sie, odpowiada, kompetentny