Fajny miły i kulturalny Pan doktor a usunięcie zęba dla Niego to zaledwie parę sekund. Dziękuję:):):)

Było to 2017 roku.Byłam u tego doktora na zabiegu ekstrakcji zatrzymanej ósemki.Wielu bólu, 3 znieczulenia .Doktor chciał się poddać ale dzięki jego asystentce ósemka została usunięta.Szczerze nie polecam.

Może i dobry specjalista w chirurgii szczękowej, ale warunki higieniczne karygodne. Lekarz w tych samych rękawiczkach w których grzebał mi w jamie ustnej przyjmował ode mnie brudne pieniądze i potem zaczął obsługiwać następnych pacjentów itp...... Szkoda, że pacjenci na to nie zwracają uwagi.

No cóż,10 lat temu też bym piała z zachwytu nad umiejętnościami pana doktora.Wtedy górną ósemkę usunął w mig.Niestety takie wyobrażenie cudownego chirurga trwało do feralnego stycznia tego roku.Usuwał dolną ósemkę przez 45 min-istna rzeź: dłutowanie ,borowanie itd.Bezboleśnie,owszem.Jednak z powikłaniami.Po pierwsze nie kazał zrobić zdjęcia pantomograficznego/widocznie roentgena ma w oczach/.Zostawił odłamki- przez kilka tyg.chodziłam z bólem niewyobrażalnym,a on bezradnie rozkładał ręce-"nie ma prawa boleć",nie podał żadnych zaleceń pooperacyjnych, wyplułam skrzep,bo nie wiedziałam,że nie wolno i dorobiłam się zębodołu/koszmar/, dawał nipasy i inne metronidazole,chwilowo łagodziło, ale potem wyrastało tzw. dzikie mięso-wycinał,zastanawiał się co to jest.Poszłam wreszcie do zwykłej dentystki, ta skierowała mnie na pantomograficzne zdjęcie i-okazało się,że się nie goi,bo coś tam zostało. Na to pan dr,że się zdarza. Wcześniej jego asystent nieśmiało próbował powiedzieć,że być może coś zostało,ale ogłuchł na tę chwilę.Pierwszy odłamek moje dziąsło "urodziło " po miesiącu, kolejny po następnych dwóch.Boli mnie do dzisiaj. Mało tego uszkodzili mi staw podczas usuwania.Krzyknęłam:"moja szczęka", odp.:"nic nie będzie szczęce".Akurat.Uszkodzili nerw-nie czuję połowy języka-zapewnienie:"to minie, przy takich ósemkach się długo goi".Okazywał zniecierpliwienie moimi kolejnymi wizytami, bo przecież nie powinno boleć, a potem wszystko zwalił na "bardzo ciasne uzębienie,jakiego w życiu nie widział".Klinicysta. Po operacji nie podał żadnych zaleceń-pośpiech,pełen korytarz pacjentów,a tu już prawie 19.Teraz szukam lekarza,który zajmuje się regeneracją nerwu,ale nie mam zbytnich nadziei.Cały czas mnie boli dziąsło po wyrwanej ósemce,podczas szczotkowania krwawi,dalej jest tam przykurcz i twarde miejsce.Szczękościsk trwał 3 miesiące, zresztą do teraz nie mogę otworzyć buzi tak szeroko jak przed tą przeklętą operacją.Odradzam,odradzam. Pan doktor chyba wpadł w rutynę,zresztą sprzęt też nie jest rewelacyjny/aparat rtg,którym mi zrobił łaskawie zdjęcie nie pokazał tych dość sporych okruchów/. Omijać z daleka. Wiem,że dla wielu osób to świetny chirurg,zaznaczam- też tak mniemałam, alenieprofesjonalne podejście do mojego trudnego przypadku zweryfikowało mój osąd pana doktora.Do tego jeszcze niechęć do przyznania się do popełnionego błędu i zaniedbania .Przecież każdemu się zdarzają pomyłki.Niestety nie każdy ma odwagę przyznać się do błędu.Mam tylko nadzieję,że nie zrobił mi się tam nerwiak lub inne paskudztwo.ODRADZAM CIASNOUZĘBIONYM.

Wyrywałam u Pana dr Pelca problemowy ząb a raczej już złamany korzeń. Znieczulanie było dłuższym procesem niż usunięcie korzenia. Fachowo i bezboleśnie.Polecam!!!

Bardzo konkretny, rzeczowy i profesjonalny stomatolog. Chirurgiczne usuwanie zatrzymanych ósemek odbywa się bezboleśnie i szybko. Pan doktor naprawdę zna się na rzeczy.

Lekarz profesjonalista! Zna się na rzeczy, miły. Do tej pory wizyty u stomatologa nie należały do przyjemnych, jednak w gabinecie dr Pelca zapomina się gdzie się jest. Nawet ze tak powiem chirurgiczne usuwanie ósemek ( po raz pierwszy usuwałam i przyznam byłam przerażona całym zabiegiem) przez takiego świetnego stomatologa należało do przyjemnych. Naprawdę Polecam!

Super chirurg stomatolog. Doświadczony specjalista, można skorzystać z jego usług w ciemno. Same superlatywy.Polecam z całego serca!

Nazywam to tak: właściwa osoba na właściwym miejscu. To co robi-robi z pasją i pełnym profesjonalizmem. Wyrywałam u niego zęba i tak naprawdę nie mam pojęcia w jakim momencie to się stało. Wszystkim niezdecydowanym śmiało polecam tego doktora.

Najlepszy lekarz i człowiek jakiego znam

Najlepszy lekarz i człowiek jakiego znam