lekarz Ryszard Pielorz

Urolog

Bardzo sumienny lekarz. Potrafi zdiagnozować, wytłumaczyć i poradzić. Bardzo wysoka kultura osobista.

Bardzo dobry lekarz, trafne diagnozy i szybka pomoc gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. POLECAM

Wyjądkowy lekarz z bardzo dużym doświadczeniem, oraz wiedzą i co żadko się zdarza u lekarzy intuicją medyczną.Jestem pacjentem pana doktora od 10 lat i mam do niego całkowite zaufanie.Doktor Pielorz dysponuje nowoczesnym sprzętem medycznym wykorzystywanym do wykrywania raka prostaty we wczesnym stadium W listopadzie dzięki biopsji fuzyjnej zdiagnozował u mnie nowotwór złośliwy we wczesnym stadium. Bardo jasno i żeczwo przedstawił mi możliwości leczenia ,błyskawicznie skierował mnie do instytutu onkologicznego w Gliwicach w wyniku tak wczesnej diagnozy i podjętego leczenia nowotwór został usunięty. W tej chwili jestm zdrowy. Cóż mogę powiedzieć ...DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.......Polecam Pana Doktora zdecydowanie!!!! Tadeusz Finowski

Polecam. Bardzo dobry profesjonalista. Szybka diagnoza i leczenie. Efekty widać. Do tego gabinet przyjemny i dobrze wyposażony. Ktoś pisał o kolejkach i czekaniu. Dobrego specjalistę poznać po tym że ludzie z daleka się do niego wybierają. Ja gorąco polecam.

Szczerze nie polecam. Długie czekanie w kolejce, nawet kilka godzin. Lekarz bardzo drogi (300-350 zł za wizytę), niby polecany przez ludzi, ale jeśli chodzi o problemy mężczyzny z prostatą to nie potrafi wyleczyć. Stracicie na tego lekarza kilka tysięcy robiąc podstawowe badania, które są bez sensu i nie znajdziecie przyczyny. Pan Doktor przepisze Wam prostamol uno i powie, że jest okej. Nie polecam.

Piękny gabinet, ładnie wyposażona poczekalnia. Po umówieniu wizyty okazało się, że w poczekalni jest 15 pacjentów, (4 godziny czekania) ponieważ nie ma osoby umawiającej wizyty robi to sam lekarz podczas wizyt pacjentów. Lekarz uprzejmy, grzeczny może nawet i kompetentny, potrafi się zareklamować jednak nie ma czasu dla pacjenta, nie interesuje go historia choroby ani wytłumaczenia pacjentowi faktów jego choroby. Wizyta trwała 15 min (pierwsza wizyta) a koszt wizyty horrendalny (chyba najdroższy lekarz w regionie) Pacjent poszedł do lekarza z nadzieją a wrócił zdruzgotany i zdołowany.

ZA TRAFNE ZDIAGNOZOWANIE I USUNIECIE GUZA PECHEŻA MOCZOWEGO ORAZ ZA MIŁĄ OPIEKĘ PO OPERACYJNĄ BARDZO DZIĘKUJE JAN CZERNER

Bardzo miły i kompetentny lekarz, przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Troche drogo za wizyte, ale USG na miejscu. Ogólnie polecam

Lekarz kompetentny, posiada bardzo duże doświadczenie, Jest to nie tylko moje zdanie ale także innych ludzi, których znam, a którzy leczą się u Pana doktora. Ścisłe przestrzeganie zaleceń oraz zaufanie do Pana doktora spowodowały iż odczuwalne są postępy w leczeniu mojej choroby. Dziękuję.

Leczyłem się u pana doktora przez 8 miesięcy .Rozpoznał przewlekłe ostre zapalenie stercza,na podstawie badania per rectum i USG przez powłoki brzuszne (na obecną chwile powinno być robione TRUS).Pan doktor także nie pobrał wydzieliny z prostaty ,stwierdził że tam nic nie znajdziemy o PSA nie wspomniał.Antybiotyki serwował mi przez te 8 miesięcy na chybił trafił,nie dbając czy nie dostane grzybicy.Na ostatnim badaniu per rectum, mówiąc że mnie dalej boli pan doktor stwierdził że tam jest wszystko już dobrze i kazał brać prostamol.Nie polecam tego lekarza,jeżeli chodzi o prostatę.Mam żal że ...

per rectum i USG przez powłoki brzuszne (na obecną chwile powinno
mówiąc że mnie dalej boli pan doktor stwierdził że tam jest wszystko już dobrze i kazał brać prostamol.Nie polecam tego lekarza,jeżeli chodzi o prostatę.Mam żal że tak nieprofesjonalnie podszedł do mojej choroby!