lek. med. Ryszard Pilarek

Neurochirurg

Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty lekarz. Wyjaśnił wszystko jak najprościej. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Polecam każdemu, kto się waha przy wyborze lekarza.

Cokolwiek bym nie napisała to i tak za mało.Wspaniały człowiek, cudowny lekarz Jedyny lekarz któremu zaufałam w 100%

Byłam u doktora Pilarka z bólem kręgosłupa,który nasilił się po operacji wstawienia endoprotezy biodra. Doktor świetnie wytłumaczył mi skąd się bierze ten ból, wykrył też chorobę Scheueranna, którą przeszłam w dzieciństwie. Przede wszystkim dał nadzieję,że może być lepiej.Doktor Pilarek jest świetnym słuchaczem, rozmówcą no i oczywiście Lekarzem 😊 Wszystkim szczerze polecam Tego Lekarza.

bardzo polecam Tego Aniola wszystkim którzy szukają takiego człowieka lekarza jestem po drugiej operacji udało się wszystko i cieszę się zżyciem dzięki takim lekarzom jakim jest PAN DOKTOR PILAREK wielkie dzięki i pokłon pacjentka Grażyna

Lekarz z powołania. Cierpliwy i wyrozumiały. Można się zapytać o wszystko. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Godny polecenia w 100%. Szkoda, że tak mało takich ludzi. Super człowiek i profesjonalny fachowiec.

Moja pierwsza wizyta u neurochirurga z chorym kręgosłupem, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu lekarzowi nabrałem znowu zaufania do służby zdrowia, którą zepsuł mi jeden z lekarzy specjalistów ortopedów w moim życiu. Po wczorajszej wizycie pragnę podziękować Panu Doktorowi za nadzieję na to, że będę mógł jeszcze sprawnie chodzić w swoim życiu po operacji, którą już wyznaczył w m-cu listopadzie w szpitalu w Jastrzębiu. Serdecznie pozdrawiam P. Doktora, Mieczysław.

Fantastyczny człowiek, uprzejmy, brakło mi pytań to opowiadał na podstawie doświadczenia o sytuacjach które trapią pacjentów przed w trakcie oraz po operacji. Nie mogłem chodzić z powodu wypadnięcia dysku w odcinku lędźwiowym L5 S1. 24h po operacji pierwszy raz od wielu miesięcy poszedłem o własnych siłach do ubikacji :) Dla mnie pomoc na kosmicznym poziomie. Jestem niezmierny wdzięczny Panu Pilarkowi.

Doktor Pilarek to najlepszy lekarz z którym się do tej pory spotkałam. Lekarz, który w 100% zajmuje się pacjentem. Na wizycie nie zbywa krótko ale poświęca tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie tłumaczy. Czułam się tak jakbym była tylko jego jedyną pacjentką. Sam poinformował o terminie zabiegu. W szpitalu również w pełni zainteresowany pacjentem. Po operacji przychodzi , dopytuje czy wszystko ok. Nie tylko raz , ale ciągle. Naprawdę interesuje się wszystkim. Ja miałam operacje w zeszłym roku, w tym roku operację miał mój mąż . Jest również z Pana ...

Sam poinformował o terminie zabiegu. W szpitalu również w pełni zainteresowany pacjentem. Po operacji przychodzi , dopytuje czy wszystko ok. Nie tylko raz , ale ciągle. Naprawdę interesuje się wszystkim. Ja miałam operacje w zeszłym roku, w tym roku operację miał mój mąż . Jest również z Pana doktora zadowolony. Z czystym sumieniem polecam Pana Pilarka wszystkim.

To najlepszy lekarz neurochirurg którego poznałam.Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo .swoją pracę wykonuje sumiennie i z ogromnym poświęceniem. Polecam wszystkim pacjentom szukających wyjątkowego lekarza

Polecam wszystkim pacjentom szukających wyjątkowego lekarza

Wspaniały Doktor! Jestem niedawno po operacji, strach już się ulotnił i teraz mogę już bez emocji powtórzyć: Wspaniały Doktor. Kompetentny, życzliwy. Bardzo dziękuję za wszystko.