lekarz Ryszard Płomiński

Po wizytach u wielu lekarzy w końcu trafiam na lekarza z prawdziwego zdarzenia. Szybka i trafna diagnoza, fachowa pomoc i opieka... POLECAM

Bardzo dobry lekarz i ma świetne podejście do pacjenta, potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam go, bo to naprawdę świetny specjalista.

NIe wiem jaki ten lekarz jest prywatnie za pieniądze które płaci mu się do ręki natomiast w szpitalu w którym pracuje jako ordynator jest totalnie niekompetentny. Nazwa "lekarz" którą ma się czelność obnosić uwłacza innym lekarzom. Zdecydowanie nie polecam. Szukajcie kogoś innego. Prywatnie oczywiście ze słyszenia jest nastwiony na branie kasy maksymalnie długo i odwlekanie, żeby tylko zarobić. A pierwszy komentarz jest wystawiony przez niego lub kogoś na polecenie. Dramat!

Jestem zadowolona osobiście.

Jestem zadowolona osobiście.

Najlepszy chirurg,Swoją kompetencją oraz podejściem do pacjenta może służyć jako wzór.Poświęca pacjentowi dużo czasu trafnie stawia diagnozy.Polecam.