lekarz Ryszard Poświata

Chirurg ogólny, Urolog

Zostałem przyjęty na abrahama 16 i szczerze nie polecam. Cała wizyta zajeła jakieś 30 sekund i jedyne co było w niej pozytywnego to aspekt humorystyczny. Lekarz nie poczekał nawet aż skończę wymieniać objawy i już postawił diagnozę po czym z wyczuciem 12 letniego dziecka które po raz pierwszy spotkało się ze słowem sex zaczął bardzo głośno wypowiadać swoje poglądy na pewne kwestie moralne. Generalnie jeśli czekasz właśnie w poczekalni i z nudów przeglądasz opinie to po prostu wyjdź, idź ponownie do rodzinnego i poproś o drugie skierowanie do innego lekarza.