lekarz Ryszard Przybysz

1,7
2,7

Gorąco polecam tego lekarza! Chodziłam do niego podczas mojej pierwszej ciąży. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, sporą wiedzę i bez problemu można z nim skontaktować się telefonicznie. Jeszcze raz polecam!!!

Pierwszy i ostatni raz poszłam do tego lekarza. Poszłam z prośbą wyciągniecia spirali i odmówił. usłyszłam ze w prywtanym gabinecie zakładałam to mam sobie tam iśc to wyciągnąc! Polcecił mi swój gabinet! Jak usłyszał ze nie mam pieniędzy odmówił wyciagniecia spirali. Brak mi słów

Nie polecam. Mam ogromny problem z tradzikiem i na pytanie co robic uslyszalam ze ginekolog nie zajmuje sie tradzikiem. Odradzam