dr n. med. Ryszard Sieczkowski

Dermatolog

Jestem pod opieką dr Ryszarda Sieczkowskiego od wielu lat. W mojej ocenie, jest on doskonałym dermatologiem. Wykazuje się ogromną wiedzą medyczną i ma empatyczne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam dr Ryszarda Sieczkowskiego jako wysokiej klasy specjalistę dermatologa.

Bardzo dobry lekarz. Wyprowadził mnie z trudnej sytuacji. Polecam. Podczas wizyty Pan Doktor cierpliwie i w wyczerpujący sposób opisał problem i wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości.

Podczas wizyty mojej mamy /starsza osoba/ u pana doktora, cierpliwie ją wysłuchał a następnie szczegółowo wyjaśnił jej problem - stawiając diagnozę. Na widoczne efekty poprawy stanu zdrowia mamy, nie trzeba było długo czekać. Bardzo dobre, fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista bardzo dobrze zdiagnozował moje problemy zdrowotne taki lekarz naprawdę z powołania

Bardzo dobry lekarz, podczas wizyty bardzo trafna diagnoza super kontakt naprawdę specjalista którego bardzo polecam

Prawdziwy lekarz z powołania. Cierpliwie tłumaczy sposób leczenia, prawidłowo dobierając leki. Spokojny bardzo grzeczny. Profesjonalista. Bardzo mi pomógł.

Bardzo dobry specjalista. Szybko postawił prawidłową diagnozę w rzadkim schorzeniu, które mnie dotknęło. Wcześniej kilku innych lekarzy odsyłało mnie nie potrafiąc rozpoznać choroby. Pan Doktor ustawił leczenie, które pozwoliło mi powrócić do zdrowia. Zawsze grzeczny, rzeczowy, kompetentny.

Pan doktor bardzo kompetentny, uprzejmy , cierpliwy. Bardzo solidnie i konkretnie wytłumaczył proces leczenia oraz przypadłość z jaką syn się zmaga. Poświęcił odpowiednią ilość czasu na wizytę. Polecam z całego serca.

Gorąco polecam. Najlepszy dermatolog w województwie charakteryzujący się ogromną wiedzą popartą długoletnim doświadczeniem, zawsze chętny pomóc drugiej osobie, nawet w przypadkach gdy inni lekarze rozkładali ręce !!

Lekarz bardzo kompetentny, zaangażowany, poświęcił mi bardzo dużo czasu i pomógł, szczerze polecam!!!