dr n. med. Ryszard Siwek

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Dr Siwek ponownie wzbudzil zaufanie mojego synka do lekarzy. Miły, sympatyczny, konkretny.

Byłam u Pana Dr.Siwka 2 razy pierwsza wizyta trwała 5 min druga 3 min wyszłam z gabinetu zdezorientowana co do dalszego leczenia dziecka, praktycznie nic nie zostało mi wyjaśnione

stwierdził konieczność operacji za 1700 zł, konsylium niezależnych chirurgów nie potwierdziło jego opinii

Bardzo dobry lekarz.Wrażliwy człowiek.Operował mojego syna ,ktorego lekarze leczyli od robaków.Był to niby wyrostek,ale nigdy mu nie zapomnę tego co zrobił.Załuję,że tak, pózno mogę mu podziękowaćale dopiero dowiedziałam się o tym serwisie.Więcej takich oddanych ludzi ,specjalistów,ludzi z pasją. Dziękuję Panie DOKTORZE.

Lekarz z sercem i dobrym podejściem do pacjenta! Po mimo różnych opinii, ze swojej strony mogę powiedzieć, że wizyty odbywałam zarówno w klinice przy ulicy Hipotecznej jak i klinice prywatnej. Na żadnej z wizyt nie odczułam innego traktowania. Czułam się jak pacjent indywidualny. Nie mogę powiedzieć złego słowa na tego lekarza!

uważam że pan dr to świetny specjalista, za każdym razem gdy zgłaszam się z moim dzieckiem do niego, bardzo sympatycznie do nas podchodzi,wykonywał operacje stulejki mojemu dziecku i zabieg odbył się bez powikłań i obecnie wszystko rozwija się prawidłowo. polecam doktora

Przestrzegam przed wizytami z chłopcami, którzy mają pseudo-schorzenie tzw. przyklejony napletek. Mojemu dziecku (3 l.) na wizycie tylko w celu konsultacji ściągnął "na żywca" napletek zanim zdążyłem cokolwiek powiedzieć!!! Normalnie taki zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym maścią. Dziecko wrzeszczało, a P. "doktor" kazał przyjść za miesiąc do swej prywatnej kliniki, już na właściwy zabieg ze znieczuleniem. Podkreślił oczywiście że to kosztuje 200 zł. (a w innych prywatnych klinikach na skierowanie OD RODZINNEGO za darmo !!!! ). Dziecku porobiły się po tej wizycie najpierw pęknięcia skóry a później blizny ściągające, co może skutkować w przyszłości stulejką. A DLA WSZYSTKICH PRZEWRAŻLIWIONYCH STULEJKĄ U DZIECKA RODZICÓW APELUJĘ IŻ JEŻELI NIE MA SCHORZEŃ ZWIĄZANYCH Z WĄSKIM NAPLETKIEM, ŻEBY BEZ POTRZEBY NIE KRZYWDZILI SWOICH DZIECI I NARAŻALI NA STRES PRZEZ ZRYWANIE SKÓRKI, KTÓRA I TAK SIĘ ODKLEI W PÓŹNIEJSZYM WIEKU I PRZY DELIKATNEJ I CIERPLIWEJ PRACY RODZICÓW.