lekarz Ryszard Skowyra

Nigdy się na nie zawiodłam na panu Skowyrze więc bardzo polecam.

Nigdy się na nie zawiodłam na panu Skowyrze więc bardzo polecam.

Dziwia mnie opnie innych, ze nib pan doktor Skowyra wiedze nabyl ogladajac serial "na dobre i na zle", czlowiek ktory to napisaal chyba nie mial pojeca co dokladnie wystukal na kawiaturze. Zeby zostac lekarzem trzeba zdobyc odpowiednie wyksztalcenie. Dzis rano dzwonilam do niego po porade, co mam zrobic,jesli wysoka tamperatura mojego dziecka nie bedzie spadac. wyjasnil mi wszystko dokladnie, co jak i w jakim czasie, powiedzial kiedy dokladnie On bedzie przyjmowal w przychodni i ze jesli bedzie cos nie tak mam dzwonic. wiec prosze nie piszcie ze jest to nie kompetentny lekarz... moze nie zawsze trafial w sedno z chorobami u nie ktorych, ale ktory lekaz nie popelnia bledu? pamietajcie ze lakarz to tez czlowiek i bledy popelniac moze.

moim zdaniem Pan R. Skowyra jest dobrym lekarzem. mi nigdy nie zaszkodził a tylko pomógł. polecam go innym.

Wiedza jest mu obca. Uprawia spychoterapię tzn. sam nie leczy wysyła do specjalistów. Nawet na drzwiach jednego gabinetu była kartka przyjmujemy ze skierowaniem, ale nie od Skowyry z Czaplinka. A dziewczyny, które do niego chodzą w miniówkach, dekoltach i umizgują się powinny się wstydzić . Fe! Fe!

Wspaniały lekarz!Gotowy do pomocy w dzień i w nocy!mam do niego pełne zaufanie!Mimo ,że mieszkam w Poznaniu ciągle korzystam z jego porad!

Jest moim lekarzem rodzinnym i w pełni spełnia moje oczekiwania .

Jest moim lekarzem rodzinnym i w pełni spełnia moje oczekiwania .

Dżizas, co za facet! Zdaje się, że znajomość medycyny nabył w trakcie oglądania "Na dobre i na złe", bo tego wesołego nieuctwa inaczej wytłumaczyć się nie da. Młode dziewczyny uwaga: zawsze trzeba się rozbierać u tego starego zboka i lubi sobie dobrze pomacać!

w moim odczuciu brak kompetencji i pogłebiania wiedzy

w moim odczuciu brak kompetencji i pogłebiania wiedzy