dr hab. n. med. Ryszard Staniszewski

Chirurg naczyniowy

Bał się wykonać operacji pobrania wycinka chłoniaka do dalszej analizy i wyraził to na piśmie i stwierdził ze mój stan jest beznadziejny. Chirurg ze szpitala obok przy ul. Garbary wykonał to bez problemu i dzięki temu, że prawidłowo ustalono terapię hematologiczną (chemioterapię) żyję.

Najbardziej kompetentny lekarz jakich znam. Krótki, ,stanowczy. Uratował życie wielu moim znajomym.zdecydowanie polecam.

Dla mnie super. Malo mowi, ale mozna sie dopytac. Wie co robi przede wszystkim. Mam klopoty z zylakami, ale teraz jest ok.

Jest oschły w obejściu, nawet można powiedziec, ze niemiły. Ale ja do lekarza nie chodzę na sympatyczne pogawędki. Jest bardzo kompetentny i konkretny. Owszem często przypomina, żeby się ruszać, i że większość problemów z krążeniem jest z powodu braku ruchu i nadwagi. Jak ktoś woli klepanie po pleckach i plik recept to mu sie profesor nie spodoba...

Byliśmy umówieni z ''panem profesorem " w ventriculusie w Lesznie. Podczas gdy pacjenci czekali na 2minitowa wizytę "pan prof " sobie wyszedł i pojechał do domu. Pielęgniarki równie arogancko nas potraktowaly. Nawet do niego nie zadzwonily. A na pytanie czy "prof" ma nas gdzieś odp brzmiała "tak". Przejechaliśmy 50km na wizytę na marne. Nie polecam ani lekarza ani przychodni

160 zł za 1,5 minuty w gabinecie. Zero zainteresowania pacjentem. Całkowity brak wyjaśnienia pacjentowi istoty jego choroby. Nie polecam

Zdecydowanie polecam! Szybka i trafna diagnoza. w możliwie krótkim terminie znalazłam się na oddziale w klinice. Jestem po zabiegu angioplastyki. Zaznaczam, że leczę się w ramach NFZ. Jestem bardzo wdzięczna profesorowi za udzieloną pomoc. Dziękuję Panie Profesorze!

Jestem bardzo wdzięczna profesorowi za udzieloną pomoc.
Dziękuję Panie Profesorze!

spelnil wszystkie moje oczekiwania, kompetentny, konkretny

spelnil wszystkie moje oczekiwania, kompetentny, konkretny

Dobry, choć nieprzyjemny lekarz.No ale takich jest coraz więcej!

Dobry, choć nieprzyjemny lekarz.No ale takich jest coraz więcej!