dr hab. n. med. Ryszard Staniszewski

Chirurg naczyniowy

Zdecydowanie nie polecam. Pan profesor????!!! Fyi!!!! Zoperował mi żylaki, jeśli tak to w ogóle można nazwać.... Oczywiście wizyta prywatna itd. Mam okropne blizny, wygląda to bardzo nieestetycznie. Już po samej operacji nie byłam zadowolona z efektów, na co usłyszałam, że "taką mam urodę". Panie "profesorze", jak sie juz leczy pacjenta na cokolwiek to warto spróbować leczyć przyczynę danej choroby!!! Nie rozumiem jak tacy ludzie jak pan mogą po wszystkim spojrzec swoim pacjentom w oczy. Żałuję, że do niego trafiłam.

Nie rozumiem osób, które piszą krytycznie o Profesorze. Jeśli chce się otrzymać konkretną odpowiedź na konkretne pytanie, właściwe leczenie i właściwą diagnozę, można być usatysfakcjonowanym. Ja jestem, bo nie przychodzę do niego na plotki i kawę lub gdybanie "co mi też może być", tylko po konkrety. I dziękuję Profesorowi za pomoc i leczenie na najwyższym poziomie !

Byłam jego pacjentką, ale nie z wyboru. Los zadecydował za mnie. Znalazłam się u niego na oddziale. I czekałam. Najpierw twierdził, że na podstawie wyników badań konieczna jest operacja... po czym sprawa się wydłużyła. Dziś żyję z tętniakiem, po dwóch tygodniach na łóżku szpitalnym okazało się, że tętniak jest nieoperacyjny- dodam że żadnych dodatkowych badań nie było! Widocznie ocena czy operować czy nie zależy od subiektywnego odczucia pana profesora. Czy to ma być kompetentny fachowiec??? kto zapłaci mi za czas spędzony na Jego oddziale??? Właśnie czekam na wizytę u innego ...

kto zapłaci mi za czas spędzony na Jego oddziale???
Właśnie czekam na wizytę u innego specjalisty i kolejna diagnozę.
A co by było gdyby kogoś nie było stać żeby leczyć się prywatnie?

bardzo dobry fachowiec , bezpośredni , mówi prawdę , uratował mi życie

bardzo dobry fachowiec , bezpośredni , mówi prawdę , uratował mi życie

Mogę polecić pana profesora,leczę sie u niego od dluższego czasu.Konkretny człowiek,"nie mydli oczu"i nie obiecuje cudów,ale przynajmniej trzyma sie rzeczywistości.W dzisiejszych czasach oczekuje sie ,że leki załatwia za nas wiele,przedluzą życie i młodość,a wiele przecież od nas zależy.Tryb życia mozna zmienic w kazdym wieku i tego własnie miedzy innymi dowiedziałem sie w gabinecie .Poza tym to człowiek o wielkim sercu.

Bardzo dobry lekarz ! Pomaga dotrzeć do źródła problemu, leczy kompleksowo i poważnie podchodzi do problemu choroby. Lekarz z powołania - bez wątpienia.

Może nie jest lekarzem który mówi to co pacjent chciałby usłyszeć,ale według mnie to super specjalista.Konkretny.Kazał mi schudnąć ,a nie wypisał tony bardzo drogich leków jak co niektórzy.Drogie leki już brałam(koszt miesięcznej kuracji ok 600zł) a efektów nie było,od kiedy zaczęłam ćwiczyć i schudłam 8 kg jest poprawa.Polecam

Zostałam potraktowana jak intruz. Nie było żadnego badania , a na przyniesione zdjęcia dopplerowskie nawet nie spojrzał.Jedynie zaproponował mi operację w prywatnym gabinecie.

zdecydowanie nie polecam jeżli ktoś chce być zdrowy

zdecydowanie nie polecam jeżli ktoś chce być zdrowy