lekarz Ryszard Sudolski

Internista, Lekarz rodzinny

Od prawie 30 lat jesteśmy z mężem pod opieką Doktora Ryszarda Sudolskiego..Ciepły ,życzliwy . Umie słuchać. Nigdy przez te wszystkie lata nie okazał zniecierpliwienia.Wielka kultura osobista ,wspaniały lekarz i człowiek. Trafna diagnoza i poświęcony czas pacjentowi.Nie zmienił go czas. Takich lekarzy jest mało. Za całą pomoc,dobroć z serca dziękujemy. Jest Pan wspaniałym Lekarzem i człowiekiem.

wyjątkowo pozytywny lekarz - takich już niewielu, profesjonalista, oddany pacjentowi, angażujący się w pełni. Stara, dobra szkoła z dużą dozą współczesności - sprawny, skomputeryzowany, mobilny, leniwi lekarze powinni brać z Niego przykład

wspaniały lekarz o wielkim sercu wiedzy i kompetencji,polecam jak najbardziej .Potrafi z pacjentem rozmawia i co jajwazniejsze wysłucha, Więcej takich kekarz w Lesznie.

polecam! lekarz sympatyczny i wzbudzający zaufanie

polecam! lekarz sympatyczny i wzbudzający zaufanie

Pan dr.Sudolski odwiedza nasza rodzine od lat wielu.Mamy do Niego zaufanie duże.

Od wielu lat jestem pod opieką p. dra Ryszarda Sudolskiego. Jeżeli o kimś można powiedzieć - "prawdziwy lekarz rodzinny" - to właśnie o lekarzu tej przychodni p. Ryszardzie Sudolskim. Jest to zarówno lekarz przez wielki "L" jak i człowiek przez wielkie "C". Gdybyśmy w naszych zmaganiach z różnymi chorobami napotykali na takich ludzi na pewno byłoby mniej narzekań na służbę zdrowia. Nawet w tych niezmiernie trudnych i skomplikowanych dla ochrony zdrowia czasach "w rękach" dra Sudolskiego czuję się bezpieczniejszy.

miły godny polecenia potrafi utożsamić się z chorym

miły godny polecenia potrafi utożsamić się z chorym

Uprzejmy lekarz. Bardzo pro-antybiotykowy. Zapisuje dość drogie leki. Jako człowiek, godny polecenia!!

Bezwzględnie prawdziwy lekarz rodzinny. Służy radą i pomocą bezpośrednio jak również telefonicznie. Przy określonych potrzebach bez zbędnych uwag kieruje na badania specjalistyczne. Jeżeli można do lekarza chodzić "z przyjemnością" to właśnie do doktora Sudolskiego.

Bardzo przyjemny lekarz, również jako człowiek. Potrafi podejść do pacjenta z olbrzymią życzliwością i wyrozumiałością. Dokładnie tłumaczy schorzenia i sposób ich leczenia :)