Od wielu lat jestem pod opieką p. dra Ryszarda Sudolskiego. Jeżeli o kimś można powiedzieć - "prawdziwy lekarz rodzinny" - to właśnie o lekarzu tej przychodni p. Ryszardzie Sudolskim. Jest to zarówno lekarz przez wielki "L" jak i człowiek przez wielkie "C". Gdybyśmy w naszych zmaganiach z różnymi chorobami napotykali na takich ludzi na pewno byłoby mniej narzekań na służbę zdrowia. Nawet w tych niezmiernie trudnych i skomplikowanych dla ochrony zdrowia czasach "w rękach" dra Sudolskiego czuję się bezpieczniejszy.

wyjątkowo pozytywny lekarz - takich już niewielu, profesjonalista, oddany pacjentowi, angażujący się w pełni. Stara, dobra szkoła z dużą dozą współczesności - sprawny, skomputeryzowany, mobilny, leniwi lekarze powinni brać z Niego przykład

wspaniały lekarz o wielkim sercu wiedzy i kompetencji,polecam jak najbardziej .Potrafi z pacjentem rozmawia i co jajwazniejsze wysłucha, Więcej takich kekarz w Lesznie.

Pan dr.Sudolski odwiedza nasza rodzine od lat wielu.Mamy do Niego zaufanie duże.

polecam! lekarz sympatyczny i wzbudzający zaufanie

polecam! lekarz sympatyczny i wzbudzający zaufanie

Bezwzględnie prawdziwy lekarz rodzinny. Służy radą i pomocą bezpośrednio jak również telefonicznie. Przy określonych potrzebach bez zbędnych uwag kieruje na badania specjalistyczne. Jeżeli można do lekarza chodzić "z przyjemnością" to właśnie do doktora Sudolskiego.

miły godny polecenia potrafi utożsamić się z chorym

miły godny polecenia potrafi utożsamić się z chorym

Uprzejmy lekarz. Bardzo pro-antybiotykowy. Zapisuje dość drogie leki. Jako człowiek, godny polecenia!!

Bardzo przyjemny lekarz, również jako człowiek. Potrafi podejść do pacjenta z olbrzymią życzliwością i wyrozumiałością. Dokładnie tłumaczy schorzenia i sposób ich leczenia :)

Człowiek przez C. Życzkiwy i chcacy pomóc.

Człowiek przez C. Życzkiwy i chcacy pomóc.

Wciąż poszukujesz "Internista Leszno"?

Grażyna Leśniewicz

Lekarz medycyny pracy