lekarz Ryszard Suliga

Chirurg plastyczny

2,9

Miałam robiona operacje nosa która się oczywiście nie powiodła...nos wygląda gorzej po operacji niż przed ...Nie polecam ...

Lekarz godny polecenia, posiada znakomita wiedze ze swojej dziedziny i nie tylko. Bardzo mily, uprzejmy, dbajacy o pacjenta. Robiona korekta uszu, efekt super. Pan doktor i cala klinika bardzo dbaja o pacjenta. Godny polecenia!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM I NIE POLECAM . Dlaczego? ZA dużo słów, za dużo nadziei...I NIE MAM OCHOTY SIE CIAGAC PO SADACH .

ZDECYDOWANIE ODRADZAM I NIE POLECAM. Dlaczego? Dużo słów, dużo nadziei...I NIE MAM OCHOTY SIE CIAGAC PO SADACH !

około 2 lat temu doktorek wycinał mi na nodze piepszyk , mowil ze blizna to bedie delikatna kreska , która z czasem będzie mniej wydoczna , tymczasem zdjał za wcześnie szwy i wszystko się rozeszło , teraz to wygląda jak zstretny bliznowiec , szeroki na prawie centymetr , zdecydowanie odradzam !!!!!!!!!!

Zabieg powiększenia piersi zdecydowanie nie powiódł się. Miałam kolejne poprawki, na jeszcze jedną już się nie zdecydowałam skoro poprzednie się nie powiodły. Bardzo miły, sympatyczny, ale w moim przypadku efekt niezadowalający.

Jak najbardziej polecam tego lekarza! Miałam przeprowadzaną skomplikowaną operację plastyczną piersi. Lekarz należy do bardzo kompetentnych ludzi, opieka po operacji na najwyższym poziomie. Wizyty po operacji nie są odplątne.

jest uprzejmy i mily potrafi rozmawiac ludzkim jezykiem nie nalega na jakies dodatkowe uslugi

Trafiłam do pana doktora parę lat temu z powodu przykurczów spowodowanych przez blizny po poparzeniu. Przeprowadził u mnie przeszczep skóry z nogi na klatkę piersiową. Pan doktor przygotował mnie do zabiegu i potem jeszcze przez kilka miesięcy byłam pod jego opieką. Przyznaję, że pan doktor mógłby więcej tłumaczyć. Generalnie jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie. Zabieg był wykonany w ramach świadczeń NFZ.