lekarz Ryszard Surma

Pediatra

Jedyna osoba jaka znam przy ktorej kazdy chce byc tak jak On ,poprostu dobrym czlowiekiem!bezinteresowny szczery i zwyczajnie dobry!wspanialy czlowiek wybitny specjalista.Wiem jakim szczesciem jest spotkac go na swojej drodze w czasie wychowywania dzieci.Oby mial jeszcze przez wiele lat sile i zdrowie by pomagac innym tak jak od wielu lat pomaga mojemu dziecku.Najgorsze jest to ze czlowiek nawet nie potrafi odwdzieczyc sie mu za to wszystko co ofiaruje On swoja praca..Nigdy niczego nie chce za swoja wspaniala prace, nigdy niczego nie potrzebuje.ideal Lekarza!!!!niespotykany czlowiek!!!

Bardzo fachowy , konkretny, empatyczny , uprzejmy Lekarz służący pomocą o każdej porze. Zdecydowanie polecam.

Dzisiaj bylam z moim synem i Dr Surmy. Moj synek od tygodnia bardzo wysoko goraczkowal, mial bardzo brzydki kaszel i bolalo go gardlo. Bylismy u naszego pediatry 3 razy i zadnej poprawy nie bylo. Uslyszelismy taki brzydki wirus panuje...i zapisal syropek...Dr Surma przyjal nas w niedziele w swoim domu! Doktor odbiera telefony o kazdej porze dnia i nocy...to bardzo kompetentny lekarz. Cenie go jako specjaliste i jako czlowieka!Dodam ze za wizyte prywatna nie wzial od nas pieniazkow...Zycze Panu duzo zdrowia i sil, aby nadal mogl Pan leczyc malych pacjentow.POWODZENIA!

Wspaniały człowiek, wybitny lekarz.Wyleczył mojego czteromiesięcznego synka kiedy lekarz z Czarnkowskiego szpitala postawił diagnozę:dziecko ma katarek i dlatego trudno mu się przełyka.Po zbadaniu puścili nas do domu od razu z mężem postanowiliśmy udać się z dzieckiem do dr.Surmy. Synek miał silne zapalenie oskrzeli.Dostał na miejscu zastrzyk od dr.Surmy i leki.Codziennie telefon od dr Surmy z zapytaniem jak czuje się synek.Nie wiem co by było z moim dzieckiem gdyby nie doktor Surma.Mam też starsze dzieci które leczył jak były małe.Nigdy nas nie zawiódł, nie pomylił się.Lekarz z powołania.Niech Pan Bóg na dim czuwa i strzeże go bo jeśli jego zabraknie to co stanie się z dziećmi którym on tak pomaga.

Dr Surma-wspaniały lekarz, dokładny, cierpliwy,polecam!!!!!dodam , ze przyjal nas z dzieckiem w niedziele bez problemu :)

dr Surma to wspaniały człowiek, poswięca choremu dziecku czas, nie odmawia pomocy, przyjmie o każdej porze dnia i nocy a także świeta. Ma duzo cierpliwości i ciepła, wysłucha, doradzi, zawsze służy pomocą. Wiele razy pomógł moim chorym wnukom i wnuczce za co z całego serca mu dziękuję i życzę dużo zdrowia aby jak najdłużej mógł leczyc małych pacjentów.

Bardzo dobry Lekarz przez ogromne L!!! Mieliśmy nagły problem z naszym synkiem w samym środku majowego weekendu a Pan doktor postawił synka na nogi dosłownie w jeden dzień! Jeszcze raz dziękujemy Panie doktorze! I na pewno polecamy Pana doktora z czystym sumieniem każdemu dziecku :-)

Dr Surma to kompetentny lekarz, oddany małemu pacjentowi w 100%. Podziwiam Go jako fachowca (zawsze trafna diagnoza i dobrze podjęte leczenie) i jako człowieka! Życzę mu zdrowia dziękując za wszystko co zrobił dla mojego dziecka i dla mnie !!!

Lekarz anioł, cierpliwy, ciepły, bezinteresowny,stawia na pierwszym miejscu zdrowie dzieci.Dziękuję za pomoc mojemu wnuczkowi,serdecznie pozdrawiam.

w sumie nic więcej nie mam do dodania,wpisy poniżej mówią same za siebie.Pan Surma mało że jest Najlepszym lekarzem jakiego znam,to na dodatek jest Najlepszym Człowiekiem jakiego znam.Jest Wielki i bardzo Go cenię!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szamotuły"?

Pielęgniarsko - Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej
Braci Czeskich 13