lekarz Ryszard Szcząchor

Wenerolog, Alergolog, Dermatolog

1,8
2,1

doktorowi mówimy stanowcze nie! gruby żenujący dowcip, brak chęci do pracy, brak chęci współpracy z pacjentem. zdecydowanie wolę żyć z alergią niż leczyć się u tej osoby: na testach skupił się na sensacji, że nie odczuwam dolegliwości w okresie kiedy pyli roślina typowo pastwiskowa, u nas na zalesionym terenie rzadko występująca. nie sprawdzał reakcji organizmy po podaniu alergenu (po kilku wizytach, kiedy przyjąłem alergen i odsiedziałem swój czas w poczekalni, wysyłana przez niego pielęgniarka informowała mnie, że mogę iść już do domu). odradzam

omijac szerokim lukiem sa mlodzi lekarze chcacy sie uczyc a ten tyko kase liczy

omijac szerokim lukiem sa mlodzi lekarze chcacy sie uczyc a ten tyko kase liczy

Porażka!!! ten lekarz robi z ludzi idiotów. Przyszłam do niego z problemem nadmiernego wypadania włosów, nawet nie spojrzał na moją głowę, nie dotknął włosów, nic nie sprawdził. Wmawiał mi, że mam problem ze stresem, mówił żebym poszła do psychologa i żebym ścięła włosy na jeżyka. MASAKRA!!!! I co on wziął kasę??!!! ŻART JAKIŚ!!!!

Ten starszy pan to nieporozumienie powinien wrocic do szkoly uczuc sie fachu

Ten starszy pan to nieporozumienie powinien wrocic do szkoly uczuc sie fachu

Doświadczony i kompetentny, a co najważniejsze- skuteczny. Do tego całkiem sympatyczny.

jestem zadowolony z wizyty, miałem sporo zmian na skórze, zrobił mi profesjonalnie krioterapię i mam spokój. do tego przepisał leki w rozsądnych cenach, nie ma się do czego doczepić.

cham.nie przestrzega praw pacjenta,do tego bezczelny.odmawia wykonywania badań.

cham.nie przestrzega praw pacjenta,do tego bezczelny.odmawia wykonywania badań.

Ten pan ma gdzieś wszelkie prawa pacjenta. Nie polecam.

Ten pan ma gdzieś wszelkie prawa pacjenta. Nie polecam.

Cham, gbur, leczy starymi metodami. Lecząc paznokć doprowadził do egzemy całej nogi.

Kolejna 3 wizyta w prywatnym gabinecie, kolejne przepisane leki, zero skutku leczenia, a kolejne leki przepisywane przez doktora coraz droższe. Ostatnia przepisana maść kosztowała mnie 90zł. Na pierwszej wizycie doktor nie idział potrzeby przeprowadzenia testów na ostatniej zmienił zdanie zaleca testy tylko prywatnie.