lekarz Ryszard Tomaszewski

2,9

Lekarz nieuprzejmy od samego progu. Wizyta w „covidzie”, dziecko 1,5 roku ochoczo weszło do jego gabinetu, a on krzyczał na mnie, że mam je zabrać. Jednocześnie zabronił mi przejść przez próg z gabinetu zabiegowego do siebie. Nie mogłam zabrać syna, więc krzyczał na niego, żeby poszedł do mnie, ostatecznie złapałam dziecko w progu i odbywałam z lekarzem próbę rozmowy przez ścianę. Dostałam reprymendę za to, że tak późno przyszliśmy do lekarza z tak dużą szpotawością (po zauważeniu poszliśmy po skierowanie do pediatry, która dała na je raczej „a wszelki wypadek”, niż widziała faktyczną konieczność, a potem to już kwestia terminów NFZ). Kazał syna rozebrać w zabiegowym. Podszedł do progu i kazał go ubrać. Nie podszedł do dziecka, nie zbadał go. Na moje pytanie o dalsze postępowanie odparł, że nic mi nie powie bez dalszych badań i konsultacji z innym specjalistą (termin na 2022r.). Koniec końców, jesteśmy po konsultacji prywatnej z innym ortopedą, który obejrzał dziecko, przeprowadził rzetelny wywiad i stwierdził, że rozwija się ono prawidłowo.

Jestem niezmiernie wdzięczny za umiejętności, zdolności, precyzyjne dłonie i empatyczne podejście w trudnej dla nas sytuacji złamania kręgosłupa syna. Proces leczenia był bardzo dynamiczny i skończył się szczęśliwie. Syn jest zdrowy i wraca do pełnej sprawności. Dzięki Bogu są lekarze dzięki którym w trudnych sytuacjach nie jesteśmy sami.

Dzięki Bogu są lekarze dzięki którym w trudnych sytuacjach nie jesteśmy sami.

Kilka lat temu udałam się do pana doktora z pękniętą łękotką. Zrozumiale wytłumaczył cały proces leczenia, bez zarzutów przeprowadził zabieg. Dodatkowo był bardzo miły i pomocny. POLECAM!

Bardzo zły lekarz, nie zna się na swojej pracy, wizyty bardzo stresujące, nie pomógł w ogóle , a WRĘCZ ZASZKODZIŁ. Takich ludzi powinni karać i zabrać pozwolenie do wykonywania tak odpowiedzialnej pracy. Odradzam z całego serca.

Oceniam bardzo słabo tego Pana, ponieważ nie potrafi skutecznie leczyć, nie wykonuje operacji kręgosłupa w sposób właściwy i prawidłowy, po jego operacji musiałam wiele cierpieć i mieć kolejną poprawkową. ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA TEGO "LEKARZA" TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEGO Z DALEKA JEŻELI CHCECIE BYĆ ZDROWI FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE. Nie potrafi przyznać się do błędu, jest niemiły, arogancki, chamski, nie szanuje pacjentów. JEST BARDZO NIEKOMPETENTNY. ODRADZAM!

Jestem rozczarowana i zszokowana, gdy dowiedziałam się , że kręgosłup mojej córki, która jest dopiero kilka lat po operacji skoliozy znowu się krzywi i osiągnął już większe skrzywienie niż miała przed operacją i nadal będzie się krzywić.Ponadto efekt estetyczny po leczeniu jest beznadziejny, Co można myśleć o takim spartaczeniu roboty.

Trafiłam do Pana doktora, kiedy moje dziecko było już po operacji kolana. Ania jednak narzekała ,że ją boli noga. Jakież było moje zdziwienie, kiedy Pan doktor nie oglądał wyników badań i wypisu ze szpitala tylko rozmawiał z moją córką jakiego rodzaju są to bóle, czy możne biegać. Ania jest po kolejnej operacji, którą wykonał doktor Tomaszewski. Byłam bardzo dokładnie poinformowana jak będzie wyglądać operacja i powrót do zdrowia. Dziękuje Panu doktorowi za bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i dużą dawką humoru.

Ten człowiek rzeczywiście jest uroczy i sprawia wrażenie ciepłego i kompetentnego lekarza ale moim zdaniem nie nadaje się do tego zawodu. Za diagnozuje dziecko i niejednokrotnie podejmuje się zupełnie zbędnego zabiegu. Poza tym mam wrażenie, że ten człowiek (ku mojemu zdziwieniu) nie ma wyobraźni przestrzennej! Zdiagnozował u mojego dziecka skoliozę i od razu chciał operować. Postanowiliśmy zasięgnąć opinii u innego specjalisty i okazało się, ze zabieg jest niepotrzebny ponieważ skrzywienie jest niewielkie i można je kontrolować i korygować za pomocą rehabilitacji. Polecam zawsze konsultować się u różnych specjalistów! Architekt z ...

Architekt z Jaworzna

Jestem w 100% zadowolonym pacjentem doktora Tomaszewskiego. Przeprowadzal na mnie juz okolo 5 zabiegow i kazdy udany. Polecam doktora